У 100 разів вище норми: Нітратні кавуни визвали неабияку реакцію українців (фото)

У 100 разів вище норми: Нітратні кавуни визвали неабияку реакцію українців (фото)
У мережі розгорілася суперечка.

Президент хокейного клубу "Кривбас" Олександр Шевченко поскаржився, що на Столичному ринку продають кавуни, в яких зашкалює вміст нітратів. Відповідне фото результатів виміру він опублікував на своїй сторінці в Facebook 6 липня, повідомляють .

Об этом сообщает Дедал

На знімку видно, що нітратомір показує "надмірний" вміст нітратів – 570 мг на кг за норми в 60.

"Сьогодні заїхав дорогою додому на Столичний ринок і купив два кавуни. З появою дітей вдома з’явився нітратомір. Результат ви бачите на фото. На будь-якому ринку, наскільки я розумію, має бути лабораторія і різне лайно продаватися там не повинно? Чи повинно? Чи 1000 грн і можна радіоактивними ягодами торгувати? Тепер головне – там стоїть фура, в якій залишилося відсотків 10 кавунів. Все інше ви вже їсте або з’їли. Загалом таким лайном ми годуємо своїх дітей і себе травимо. Дивно, що коронавірус взагалі прижився в нашій популяції", – написав Шевченко.

При цьому деякі користувачі наголосили, що нітратоміри є "марними".

"Цей прилад – найбільш марна річ, яку можна купити за гроші", – зазначив Валерій Ільченко.

На запитання автора фото про те, що в двох кавунах показники нітратоміра різні, йому відповіли, що це може бути обумовлено різною щільністю продуктів.

У підсумку Шевченко вирішив, що віддасть покупку на аналіз в лабораторію.

Деякі користувачі навіть не здивувалися таким показникам у ранньому кавуні і порадили не купувати їх раніше серпня: "Ранній кавун завжди на нітратах. Кавуни визрівають у нормальних умовах в середині-наприкінці серпня", "Кавуни раніше серпня купувати не можна".

Facebook Олександра Шевченка
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://evora.patrioty.org.ua/blogs/u-100-raziv-vyshche-normy-nitratni-kavuny-vyzvaly-neabyiaku-reaktsiiu-ukraintsiv-foto-335147.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

"Меня проклянут": Данилко о захвате Крыма

Следующий материал

США официально заявили о выходе из ВОЗ

Коментарии (0)