Коронавірус у США - жертвами стали понад 130 тисяч хворих

У США з початку пандемії зафіксували 3 мільйони 41 тисячу інфікованих коронавірусом. Унаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли понад 133 тисячі людей.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Про це свідчать дані сайту Worldometers.

Reuters повідомляє, що останніми днями у країні реєструють близько 50 тисяч нових випадків інфікування на добу. Влада міста Майамі та околиць вирішила знову закривати ресторани. В окрузі, до якого входить Майамі з передмістями, проживають 2,8 мільйона людей, там зафіксували близько 48 тисяч хворих на коронавірус.

Також зростання числа хворих зафіксували у двох найбільш населених штатах — Техасі та Каліфорнії, в якій кількість госпіталізацій з діагнозом «коронавірус» в останні два тижні збільшилася на 50%.

Загалом кількість інфікованих зростає у 39 штатах. Зокрема, 16 штатів з початку липня фіксували рекордне добове зростання числа випадків захворювання.

Reuters додає, що у двох десятках штатів позитивними виявилися понад 5% тестів на коронавірус, проведених за останній тиждень. Всесвітня організація охорони здоровʼя вважає, що показник, вищий за цей поріг, є приводом для побоювань.

Вищим навчальним закладам у США доводиться корегувати плани з відновлення роботи. Гарвардський університет у понеділок повідомив, що всі заняття осіннього семестру будуть проводитися в режимі онлайн, при цьому тільки 40% студентів бакалаврату зможуть проживати в університетському містечку.

  • 2 липня у США коронавірус підтвердили у 55 274 осіб. Це максимальна кількість зафіксованих хворих за одну добу для будь-якої окремо взятої країни з початку пандемії.
  • Індія обігнала Росію за загальною кількістю випадків зараження коронавірусом. Тепер країна посідає третє місце у світі за цим показником. В Індії зафіксували понад 695 тисяч випадків зараження. У Росії число інфікованих перевищило 681 тисячу.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/46799-u-ssha-zhertvami-koronavirusu-stali-ponad-130-tisyach-lyudey-a-kilkist-hvorih-peretnula-poznachku-u-tri-milyoni”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Олигарх Усманов платит личному биографу за правку статьи о себе в «Википедии»

Следующий материал

Отзыв о работе в Трансгрупп на революционная 70п 406 кабинет

Коментарии (0)