У Львівській області частково послабили карантин

У Львівській області, яка лідирує за кількістю випадків COVID-19 в Україні, послабили карантин

Львівська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 6 липня вирішила частково послабити карантин у регіоні. Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

Об этом сообщает Преступная Россия

Із 7 липня в області дозволено роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури та спорту, спортивних залів і фітнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів і рекомендацій головного санітарного лікаря України.

Також буде дозволено проведення релігійних заходів за умови дотримання дистанції 1,5 м між учасниками (загальна кількість учасників не має перевищувати однієї людини на кожні 5 м²).

За рішенням комісії, місцеві штаби з ліквідації надзвичайної ситуації до наступного засідання мають перевірити готовність дошкільних навчальних закладів до роботи в умовах карантину: якщо захворюваність на коронавірус продовжить знижуватися, комісія має намір дозволити роботу дитсадків усіх форм власності.

"Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 10,92% при нормі менше як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 28,03% при нормі менше як 10%. Львівщина потроху виходить із пікового періоду масових захворювань, тому при дотриманні обережності та всіх рекомендацій можемо частково дозволити роботу деяких сфер бізнесу. Ситуація перебуватиме на ретельному контролі, кожні три дні ми будемо оцінювати стан справ. У разі відповідності епідемічної ситуації в області ознакам для посилення протиепідемічних заходів будемо розглядати питання про посилення карантину", – заявив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Протягом останньої доби в Україні підтвердили ще 543 випадки інфікування коронавірусом. Загальна кількість підтверджених випадків інфікування у країні зросла до 49 043, померли 1262 людини, 21 703 інфікованих уже вилікували.

У Львівській області, за даними РНБО України, підтверджено 6301 випадок зараження, померли 164 людини, 965 одужали. Протягом останніх двох тижнів регіон вийшов на перше місце у країні за загальною кількістю хворих.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-lvivskij-oblasti-chastkovo-poslabili-karantin-1508027.html”

Автор:
Предыдущий материал

Манекены, шляпы и теплицы: рестораны нашли креативные способы соблюсти дистанцию

Следующий материал

 Бали начнет принимать иностранных туристов с 11 сентября

Коментарии (0)