"З дитячого садка": Секретар РНБО закликав українців до вивчення англійської мови

Данилов впевнений, що ця мова могла б стати другою в країні.

Олексій Данилов

Секретар РНБО Олексій Данилов вважає, що українська мова повинна бути єдиною державною в Україні, але з дитячого саду громадяни країни повинні вивчати англійську. Він же впевнений, що ця мова могла б стати другим в країні, передають з посиланням на .

Об этом сообщает DEDAL

"Питання мови — це дуже важливе, принципове питання для держави. Ніякої другої, російської, у нас бути не може — не тому, що її не треба вивчати. Її не треба знати. Якщо ми говоримо про Україну — це повинна бути тільки державна українська мова.

Чи повинна бути друга мова в Україні? Звичайно, повинна бути. Але це має бути англійська мова, яка повинна вивчатися, починаючи з дитячого садка. Всі громадяни України, якщо ми хочемо бути в цивілізованому світі, повинні знати і використовувати англійську мову. Це обов’язкова річ", — сказав Данилов.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/z-dytiachoho-sadka-sekretar-rnbo-zaklykav-ukraintsiv-do-vyvchennia-anhliiskoi-movy-335000.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Прогуляться по «Невскому», оценить «Кижи» и пожить в «Сибири» можно в горах Сочи

Следующий материал

В сеть слили 30 минут геймплея Assassin’s Creed Valhalla

Коментарии (0)