Ми шукали потужного міністра освіти, — Бабак


Голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак зазначає, що міністром освіти має стати фахівець, який спеціалізується на середній освіті.

Об этом сообщает База компромата

Про це він сказав у коментарі Радіо свобода.

«У нас найбільш важливою сферою, яка до того ж найбільш постраждала від карантину, є середня освіта. Тому я природньо вважав, що заступник з середньої освіти був би зараз на посаді виконуючого обов’язки міністра кращим. Тому що з вищою освітою все більш менш зрозуміло, там є академічна свобода в університетах і в принципі ми законодавчо там все достатньо добре відрегулювали», — сказав Сергій Бабак.

За його словами в Міністерстві освіти був дуже потужний заступник міністра, який відповідав за сферу вищої освіти.

«Ми шукали потужного міністра, який би розумівся у всіх сферах освіти. Але ми чітко розуміємо, що в нас йде реформа освіти, яка розпочалася до нас і нам потрібно її продовжувати», — наголосив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Він також повідомив, що пропонував залишити Любомиру Мандзій на посаді міністра.

«Просто затвердити її. Людина, будучи т.в.о., показала свій фаховий рівень і дуже непоганий насправді. І якщо на її каденцію як т.в.о. припав карантин і ми з цим впорались… Гарно чи не дуже гарно? Тут можна шукати завжди помилки, але впорались. Я вважаю, що впорались. Тому я думаю, що людина могла б займати посаду міністра», – розповів Бабак.


Джерело статті: “http://www.ukr.life/osvita/mi-shukali-potuzhnogo-ministra-osviti-babak/”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Этих котов поймали в самый смешной момент их жизни. ФОТО

Следующий материал

Первый день «Помпеев» в Париже

Коментарии (0)