Як виглядатимуть оновлені банкноти євро: опубліковані фото

Як виглядатимуть оновлені банкноти євро: опубліковані фото

Європейський центральний банк (ЄЦБ) показав як виглядають нові банкноти євро.

Об этом сообщает РуссианГейт


Про це йдеться в повідомленні ЄЦБ на сторінці в Twitter.


Головна відмінність нових банкнот — на них вперше з’явився підпис нинішнього голови регулятора Крістін Лагард.


"Банкноти €5 і €10 першими з банкнот з новим підписом надійдуть в обіг, це станеться на наступному тижні", — повідомляють в Twitter.
За відомою інформацією, Лагард зайняла посаду голови ЄЦБ 1 листопада 2019 року, проте до цього часу в обігу були лише банкноти з підписом трьох її попередників — Віма Дуйзенберга (очолював ЄЦБ в 1998-2003 роках), Жан-Клода Тріше (2003-2011 ) і Маріо Драгі (2011-2019).


Банкноти з підписами Маріо Драгі, Жана-Клода Тріше і Віма Дуйзенберга (зверху вниз) Фото: Sascha Steinach / DPA / ТАСС


У той же час, в ЄЦБ запевнили, що банкноти з підписом колишніх керівників регулятора залишаться законним платіжним засобом і після випуску в обіг нових купюр.


"У листопаді минулого року я поставила свій підпис на банкнотах євро — як здорово тепер побачити готовий продукт. Банкноти євро — символ європейської інтеграції, вони щодня нагадують нам про те, чого ми досягли разом", — прокоментувала випуск нових банкнот сама Лагард.
Як писав "Апостроф", в п’ятницю, 3 липня, Національний банк України встановив офіційний курс євро на рівні 30,66 гривні. В обмінних пунктах вартість євро перевищила психологічну позначку 30 гривень.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/2020-07-03/kak-budut-vyiglyadet-obnovlennyie-banknotyi-evro-opublikovanyi-foto/202326”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Почему стоянки возле магазинов АТБ станут платными

Следующий материал

Памятник Сталину под Нижним Новгородом признали декоративной садовой фигурой

Коментарии (0)