Депутат Гєллєр задекларував двох коней і колекцію картин та годинників

Депутат Гєллєр задекларував двох коней і колекцію картин та годинників
Депутат Гєллєр задекларував двох коней і колекцію картин та годинників
Депутат Гєллєр задекларував двох коней і колекцію картин та годинників

Народний депутат від партії “Відродження” Євген Гєллєр володіє колекцією творів художнього та ювелірного мистецтва.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Відповідні дані зафіксовані у електронній декларації політика.

Парламентар вказав, що володіє п’ятьма об’єктами нерухомого майна, серед яких – земельна ділянка, два будинки та дві квартири.

Окрім того, політик володіє 27-ма картинами, п’ятьма годинниками, двома карабінами, а також двома конями вестфальської породи, задекларованими його дружиною.

У колекції народного депутата, зокрема, є картини 1867 та 1875 років та збірка творів російського академіста ХІХ століття Василя Смірнова.

Також Гєллєр володіє колекцією елітних годинників різних марок, як-от Gerard Perego, Breguet, Patek Philippe, Bovet та Ulysse Nardin.

Дружина політика Тетяна Гєллєр вказана у декларації як власниця двох коней вестфальської породи (Німеччина).

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура України встановила факти неподання та несвоєчасного подання повідомлень про суттєві зміни в майновому стані від народних депутатів. Правоохоронці повідомили про намір покарати 4 народних депутатів, які у 10-денний термін не повідомили про це Національне агентство з питань запобігання корупції шляхом подання електронного повідомлення до Реєстру.

Один з народних депутатів купив мотоцикл Harley-Davidson за 141 тисяч гривень, другий – автомобіль Toyota Land Cruiser за півмільйона гривень. Ще один парламентар не повідомив про купівлю Lexus LX 570, а інший – не подав електронне повідомлення про отримання доходу 100 тисяч гривень від відчуження автомобіля Lexus LX 570.

informator


Джерело статті: “http://kompromat1.info/articles/46613-deputat_gjelljer_zadeklaruvav_dvoh_konej_i_kolektsiju_kartin_ta_godinnikiv”

Автор:
Предыдущий материал

Парламент сегодня примет госбюджет 240 голосами

Следующий материал

Литовский депутат призвал отобрать Калиниградскую область у РФ за Крым

Коментарии (0)