Національний тріумф?

Національний тріумф?
Национальный триумф?

Що таке 77% голосів за поправки до Конституції?

Об этом сообщает FIB

Це справжній національний тріумф, перемога більшості, підтримка національного лідера і єднання, які було тільки після Криму, але недовго насправді. Тим не менш, ви не побачите жодної людини, який би святкував оновлення Конституції, захист кошенят, цуценят і поросят, сімейних цінностей і історичної правди. Це взагалі свято тільки для однієї людини, яка хоче правити нами довічно.

Тобто 77% це просто цифри. І ось їх, напевно, святкують ті, хто їх створював. Хто гнав під загрозою позбавлення премій працівників, хто обманював пенсіонерів, хто просто займався мешкати на асфальті. Вони все зробили роботу, намалювали картинку всенародної підтримки одній людині. Це нічим не відрізняється від того, як вижив з розуму португальському диктатору Салазару друкували газету в єдиному екземплярі. У Росії в 2020 році просто цю саму газету зробили дорожче.

Насправді ніякого значення ці цифри не мають. Влада Путіна не стала міцнішою, його плани на довічне правління з 2011 року теж залишилися незмінними, ніякої перезавантаження політичної системи не буде, репресії можуть стати ширше, вибори більш вихолощеними. Але хіба ми не розуміли цього до голосування?

Єдине, що сталося — Росія пішла по шляху не якихось європейських країн або навіть улюбленого деякими Сінгапуру. Вона вступила в клуб, в якому вже перебувають Таджикистан, Узбекистан, Буркіна-Фасо, Сенегал, Бурунді і інші країни, які влаштовували обнулення своїм диктаторам. Серед них немає жодної благополучній! Все це відсталі країни третього світу. І як би там не було, при Єльцині Росія вступила в G-7, а при Путіні в неформальний клуб з Буркино-Фасо і Сенегалом. Тепер вже офіційно. І в цих країнах теж створювалася картинка, ніхто не святкував, та й навіть не факт, що багато голосували. Просто так влаштована сама система наділення автократа довічними повноваженнями.Джерело статті: “http://povin.com.ua/299515-03-07.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Активы на 200 миллионов рублей замглавы отдела антикоррупционного управления МВД по РБ «получил в дар»

Следующий материал

7 июля представят новый онлайн-инструмент "Карта ремонтов" по Донецкой и Луганской областям

Коментарии (0)