У селі на Буковині впав літак, яким керував чоловік без свідоцтва пілота

У селі на Буковині впав літак, яким керував чоловік без свідоцтва пілота
У селі на Буковині впав літак, яким керував чоловік без свідоцтва пілота
У селі на Буковині впав літак: ним керував психічно хворий чоловік без свідоцтва пілота.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

Об этом сообщает FLB

У селі Погорілівка Заставнівського району впав двомісний літак, внаслідок чого важко травмувалися двоє людей. Інцидент трапився через те, що мешканець Кам’янець-Подільського району Хмельницької області разом із пасажиром вилетів зі злітно-посадкового майданчика та неправильно скерував літак, пролітаючи над селом на Буковині. З’ясувалося, що чоловік не мав чинного свідоцтва пілота, однак здійснив виліт літаком марки "Х-32-912-Бекас" без відповідного дозволу Державіаслужби України та без надання диспетчерським органам обслуговування повітряного руху плану польоту.

"Під час виконання польоту над населеним пунктом с. Погорілівка Заставнівського району пілот, здійснюючи розворот літака зі зниженням, невірно застосував прийоми керування повітряним судном та допустив його зіткнення із землею з подальшим перекиданням. Внаслідок зазначеного пілот та пасажир отримали тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя", — ідеться в повідомленні.

Відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, підозрюваний за своїм психічним станом не може у повній мірі усвідомлювати свої дії та потребує застосування примусових заходів медичного характеру.

Заставнівський райсуд виніс ухвалу про застосування до пілота літака примусової амбулаторної психіатричної допомоги.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/kryminal/item/54660-у-селі-на-буковині-впав-літак-яким-керував-чоловік-без-свідоцтва-пілота.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Росія щорічно витрачає на Крим та ОРДЛО близько 5 млрд доларів - Резніков

Следующий материал

Верховный суд Турции разрешил превратить Святую Софию в мечеть

Коментарии (0)