Будівлю Європарламенту розграбували під час карантину

Президент Європарламенту в березні запровадив суворі заходи, які забороняють доступ стороннім відвідувачам у будівлю

Принаймні у 50 членів Європарламенту вкрали комп’ютери, планшети й інші предмети з їхніх офісів у Європейському парламенті, поки вони перебували далеко від Брюсселя через пандемію COVID-19. Про це 2 липня повідомляє Politico.

Об этом сообщает Преступная Россия

Як пише видання, грабіж стався, коли будівля була практично порожньою, злодії порпалися в паперах і шафках в офісах членів Європарламенту, аби забрати цінні речі.

Німецький депутат Європарламенту Ніко Семсротт, у якого вкрали два ноутбуки, заявив, що розчарований відсутністю відповіді з боку Генерального безпекового директорату Європейського парламенту.

Семсротт розіслав своїм колегам електронні листи, у яких заявив, що єдина надія захистити себе – це безнадійно друкувати повідомлення на папері, повідомляє CNN.

До листів він прикріпив файли для друку, у яких ішлося: "Я чемно прошу вас не грабувати мене", "Будь ласка, не крадіть це", "Будь ласка, використовуйте рукавички", "Візьміть що-небудь, окрім цього, це подарунок від моєї мами" тощо. Євродепутати почали публікувати в соціальних мережах свої фотографії з картинками Семсротта.

Inspiriert von @nicosemsrott neues Sicherheitssystem in meinem Офіс in Brüssel встановлені на англійській мові. pic.twitter.com/mV93JfYKDp

— Terry Reintke (@TerryReintke) July 1, 2020

Thank you @nicosemsrott for these security signs. It’s finally safe in the @Europarl_CS ! #LOL pic.twitter.com/WxGs1jgjRy

— Tomáš Zdechovský (@TomasZdechovsky) July 1, 2020

Як зазначає Politico, у березні президент Європарламенту Давід Сассолі запровадив суворі заходи, які забороняють доступ стороннім відвідувачам у будівлю, і закликав членів Європарламенту та співробітників працювати зі своїх країн як запобіжний захід проти поширення коронавірусу. Парламент залишався переважно порожнім до травня.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


  Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-budivlja-jevroparlamentu-rozgrabuvali-pid-chas-karantinu-1507508.html”

  Автор:
  Предыдущий материал

  Матиос: "Имею подозрение, что госпожа Клитина на этом не остановится"

  Следующий материал

  Столики для самых маленьких: демократичные цены, разнообразие ассортимента, особенности выбора

  Коментарии (0)