Відставка Смолія: нардеп окреслив чотири сценарії розвитку подій, найімовірнішим вважає "черговий стрибок на граблі"

Відставка Смолія: нардеп окреслив чотири сценарії розвитку подій, найімовірнішим вважає "черговий стрибок на граблі"

Голова Національного банку Яків Смолій подає у відставку з чіткою аргументацією про . Систематичний. І саме "політичний тиск" — це найгірше, адже Нацбанк повинен бути незалежною інституцією

Об этом сообщает Русский слон

Згідно із законом "Про Національний банк України", ця заява потрапляє до Верховної Ради лише після її схвалення президентом, після розгляду аргументації причин звільнення зокрема. А аргументація, нагадаю, політичний тиск.

Але це не все.

Читайте також:

Згідно із законом "Про Регламент Верховної Ради України" щодо заяви можна голосувати, якщо її схвалить профільний Комітет із фінансів (де я теж працюю). Або не схвалить, через аргументацію. А аргументація така, як є — політичний тиск.

І це ще не все.

Далі, згідно із Конституцією, парламент повинен знайти 226+ голосів і проголосувати за звільнення голови НБУ. Вислухавши аргументи, чому він звільняється. А вони, уявіть собі, саме про політичний тиск.

Тобто маємо щонайменше чотири сценарії розвитку події:

1. Президент поцікавиться, що там із політичним тиском, і не прийме відставку. А навпаки — розбереться з тим політичним тиском.

Читайте також:

2. Профільний Комітет із фінансів не схвалить відставку. І запитає про політичний тиск.

3. У Верховній Раді знайдеться мінімум 198 притомних людей, які перед тим, як голосувати за відставку, спитають про політичний тиск. І не проголосують.

4. Президентові, Комітетові та 226+ депутатам начхати на політичний тиск, і вони в турборежимі звільнять Смолія. Що вже втрачати, криза так криза!

Отже, маємо три сценарії виходу із ситуації та один — із черговим стрибком на граблі.

Будьмо відвертими, хто ще тут вірить, що вони не оберуть останній сценарій?Джерело статті: “https://gazetavv.com/news/policy/1593696173-vidstavka-smoliya-nardep-okresliv-chotiri-stsenariyi-rozvitku.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Прокуратура Москвы потребовала снять обвинения с раненного при перестрелке в «Москва-Сити» сотрудника Росгвардии

Следующий материал

Новый глава ГПУ Рябошапка анонсировал массовые задержания чиновников

Коментарии (0)