Зеленський припинив діяльність Нацкомфінпослуг

Зеленський дав доручення ліквідувати Нацкомфінпослуг протягом трьох місяців

Президент України Володимир Зеленський припинив діяльність Національної комісії державного регулювання ринків фінансових послуг. Про це йдеться в указі №259/2020 від 30 червня.

Об этом сообщает Устинов троллит

"На виконання закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення функцій з державного регулювання ринків фінансових послуг" постановляю: припинити діяльність Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, шляхом ліквідації", – ідеться в документі.

Зеленський також створив комісію з ліквідації регулятора. Її очолила керівниця апарату Нацкомфінпослуг Тетяна Галабудська. Протягом трьох місяців вона має відзвітувати про виконану роботу.

Так званий закон "про спліт", який передбачає скасування Нацкомфінпослуг та розподіл її функцій між Національним банком України та Національною комісією із цінних паперів та фондового ринку, Верховна Рада ухвалила 12 вересня 2019 року (ухвалення документа було одним із зобов’язань України перед Міжнародним валютним фондом). Зеленський підписав його 17 жовтня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zelenskij-pripiniv-dijalnist-natskomfinposlug-1507480.html”

Автор:
Предыдущий материал

На старт, внимание… "распил"!

Следующий материал

Троллейбусы и автобусы тут не поедут: в Киеве остановили движение сразу пяти маршрутов

Коментарии (0)