У Європарламенті перейнялися судом над п’ятим президентом України Петром Порошенком

У Європарламенті перейнялися судом над п’ятим президентом України Петром Порошенком
последние новости в Украине останні новини в Україні


Президент Володимир Зеленський отримав застереження від двох значущих в Євросоюзі політиків, які заявили, що суд над Петром Порошенком можуть на міжнародній арені розцінити як політичне переслідування. На думку політиків, з опонентами треба з’ясовувати стосунки не в судах, а на виборчій дільниці.

Об этом сообщает Московский репортер

Заява була зроблена співголовою моніторингової місії Європарламенту президентом Польщі, каденція якого тривала з 1995 року по 2005 рік, Олександром Кваснєвським, і експрезидентом Європарламенту Петом Коксом, в середу, 1 липня. Повідомляється, що ця заява була зроблена політиками в день суду над Порошенком.

У заяві зазначено, що та інформація, яка їм відома, свідчить про "тривожний початок сповзання в демократичних стандартах". Кваснєвський і Кокс відзначили, що Україна робить "крок назад, який може перерости в ревізію досягнень Майдану".

Також у заяві вони зазначили, що в цивілізованому суспільстві політичну боротьбу ведуть на виборах. Таким чином, ареною для політичної сутички є, за їхніми словами, не суд, а виборча дільниця.

"Наближення місцевих виборів тільки посилює нашу стурбованість, коли ми спостерігаємо за тим, як з політичними опонентами розбираються через систему правосуддя, а не через виборчий бюлетень", — йдеться в заяві.

Сьогоднішній український курс, підкреслюють Кокс і Кваснєвський, веде до падіння демократії та верховенства права в Україні. Саме ці складові, є фундаментом, на якому базується прагнення України щодо інтеграції в ЄС і НАТО.

Нагадаємо, у середу, 1 липня, Печерський районний суд міста Києва провів засідання щодо обрання запобіжного заходу для п’ятого президента України Петра Порошенка. З місця події велася трансляція кореспондентом ASPI news.

Під час суду прокурор зачитав фабулу звинувачення на засіданні Печерського районного суду Києва щодо обрання запобіжного заходу колишньому президенту Петру Порошенку у справі про призначення Сергія Семочко на посаду першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України. За версією звинувачення, п’ятий президент України та глава Служби зовнішньої розвідки знали про незаконність указу про призначення Семочко.

Варто зазначити, що суддя Сергій Вовк, який вів засідання в Печерському суді 1 липня, оголосив перерву до 11:00 8 липня 2020 року. Суддя взяв перерву для виклику до суду понятих, присутніх при врученні Порошенку підозри.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-evroparlamenti-pereynyalisya-sudom-nad-pyatim-prezidentom-ukraini-petrom”

Автор:
Предыдущий материал

Вот это новость: Андрей Макаревич впервые женился. Избранница - украинка

Следующий материал

Відставка Смолія: глава НБУ виконав половину своїх обіцянок

Коментарии (0)