Помста чиновника від спорту Бобовика веде його до злочину

Помста чиновника від спорту Бобовика веде його до злочину
Максим Бобовик

13 грудня 2019 року директору Дитячо-юнацької спортивної школи м. Києва з плавання Людмилі Толстих зателефонувала керівник Централізованої бухгалтерії дитячо-юнацьких спортивних шкіл і повідомила, що її звільнено з посади. Як звільнено?! У Людмили Володимирівни перехопило подих. З яких підстав?! У відповідь почула: розпорядженням голови ГО «Київське міське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» Максима Бобовика…Людмила Володимирівна Толстих


Оговтавшись від першого шоку, Людмила Володимирівна усвідомила причину свого таємного звільнення: у такий непорядний спосіб Бобовик розрубав «гордіїв вузол» їх тривалого протистояння. Конфронтацію між ними спричинив басейн стадіону «Спартак», який Максим Іванович намагався закрити, керуючись одному йому відомими мотивами, а Людмила Толстих докладала неабияких зусиль, аби зберегти єдиний в Подільському районі Києва спортивний заклад, де діти, в тому числі із соціально незахищених родин, мають змогу навчитися плавати та відчути смак перших перемог.


– Як керівник УСБ «Спартак», Бобовик ще з 2014 року почав чинити перепони для ДЮСШ з плавання м. Києва щодо можливості проводити заняття на базі УСБ «Спартак», – розповідає Л.Толстих. – Його винахідливості не було меж: нам відмовляли у продовженні договору оренди, відключали опалення та гарячу воду, проводили якісь уявні ремонтні роботи, висували претензії у збитковості тощо. Спроби знайти компроміс іноді призводили до тимчасових погоджень, і басейн для дітей ставав знову доступним. Але перемоги вихованців над свавіллям функціонера були короткостроковими, і врешті-решт школу плавання виштовхали з бази стадіону «Спартак», змусивши орендувати воду в басейні оздоровчого табору «Лідер» у Пущі-Водиці.Відчуваючи недобре, наприкінці 2014 року батьківський комітет ДЮСШ з плавання м. Києва почав бити на сполох. Перше звернення – до Віталія Кличка. Адже хто, як не міський голова, чия всесвітня слава починалась з таких самих спортивних секцій, відновить справедливість стосовно 400 вихованців школи?! У своєму листі градоначальнику батьки розповіли, що керівництво УСБ «Спартак» в особі директора Бобовика М.І. штучно створює перепони для роботи басейну: «Ми – кияни, в основному трудящі з малозабезпечених сімей, батьки та діди яких будували цю спортивну базу, яка в 1961 році пережила «брудовий потік», не дозволимо керівництву УСБ «Спартак» в особі директора Бобовика М.І. знищити те, що будувалось за профспілкові внески наших дідів та батьків… Ми чітко розуміємо, що такі «керівники» як Бобовик М.І. «покерують» ще один рік, і ця спортивна база буде знищена, а діти поповнять ряди наркоманів, повій та кримінальних верств населення. В нашій ДЮСШ займаються діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, це діти, які не в змозі сплачувати шалені гроші (зараз в середньому абонемент в басейн на місяць коштує 500-800₴) та відвідувати спортивні клуби. Складається таке враження, що гроші ДЮСШ не потрібні керівництву УСБ «Спартак», а метою директора Бобовика М.І. є знищення басейну. Тому ми просимо Вас розглянути на засіданні Київради питання щодо повернення УСБ «Спартак» до міської власності та в подальшому можливо і створення комплексної школи на цій базі. Басейну «Водник» вже немає. Це – «Спорт-лайф». Наступний «Спартак» – останній на Подолі?».


Але замість дієвої допомоги надійшла відписка від дрібного клерка КМДА, який запевняв, що функціонування плавального басейну буде відновлене, а питання передачі УСБ «Спартак» до комунальної власності громади Києва вивчається. Минуло понад п’ять років, питання «вивчається» досі, а листування батьків вихованців школи з різними інстанціями триває.У розпорядженні НВ опинилася копія адресованого Бобовику листа багатодітної матері Гульбани Бібічєвої, чиї діти є вихованцями Людмили Толстих: «Хочу висловити свою категоричну незгоду щодо звільнення нашого директора Дитячо-юнацької спортивної школи Толстих Людмили Володимирівни, про яке мені стало нещодавно відомо. Це надзвичайне непорозуміння, кричуща несправедливість! Людмила Володимирівна виконує свою роботу на відмінно, користується повагою у батьків і є справжнім авторитетом для учнів, за яких переймається як за рідних дітей. А ось ситуація навколо басейну «Спартак» (спортивного комплексу) залишається невирішеною і до сьогодні, що неабияк ускладнює відвідування секції з плавання для моїх дітей. Я, багатодітна мати п’ятьох дітей, мушу витрачати більше чотирьох годин!!! на дорогу і очікувати синів (а в цей час на руках у мене п’ятимісячне немовля) принаймні три рази на тиждень, відвідуючи тимчасовий заклад у Пущі-Водиці. У той час, коли басейн вищезгаданий – поряд зі школою моїх дітей, закритий за нез’ясованих обставин. Прошу розібратися по суті питання і дати відповідь у найкоротший термін».Однак відповіді від Бобовика багатодітна мати не отримала. Без будь-якої реакції з його боку залишилось і звернення 65-ти батьків інших вихованців: «Людмила Володимирівна живе та дихає нашою школою. Ми розуміємо, що це є помста за принципову позицію по відновленню роботи басейну «Спартак». Просимо вас як голову ГО «КМФСТ «Україна» відмінити своє розпорядження та повернути Толстих Людмилу Володимирівну на посаду директора Дитячо-юнацької спортивної школи м. Києва з плавання».


Проігнорував Бобовик і думку тренерського складу про «неочікуване і безпідставне звільнення» Л.Толстих: «Людмила Володимирівна характеризується нами виключно як керівник та людина з великої літери, яка інтереси школи, дітей та тренерів ставить вище власних. За роки її керівництва школа входить до десяти найкращих шкіл з плавання України. Вихованці школи неодноразово були переможцями та призерами всеукраїнських змагань, брали участь у міжнародних змаганнях. Спортсмени школи займають призові місця на київських змаганнях та більшість учнів входять до збірної команди міста Києва… Ми, тренерський склад, не розуміємо причини та підстави звільнення нашого керівника…»


Навряд чи розуміє наслідки свого адміністративного вчинку сам Максим Бобовик. Людмила Толстих вже звернулась до суду з позовом про поновлення на роботі та стягнення невиплаченого заробітку.
Окрім того, за заявою Л.Толстих щодо Бобовика М.І. відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 172 КК України: незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів чи у зв’язку з повідомленням ним як викривачем про вчинення іншою особою корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», а також інше грубе порушення законодавства про працю, що карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.


Джерело

Об этом сообщает RuGate


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/06/30/povsta-chynovnyka-bobovyka-vede-jogo-do-zlochynu/”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Было ощущение, что она связана с КГБ: на Западе рассказали о “любовнице Путина” Кривоногих
Виграш у лотерею на майже 2 млн. гривень вніс у декларацію “Слуга народу”
Недостовірною виявилась Заява радника СБУ, що ексголова Апеляційного суду Києва Чернушенко працював на ФСБ і КДБ
«Слуга народа» Артем Дмитрук получил максимально большую сумму компенсации за столичное жилье
В Апеляційному господарському суді Києва скоєно злочин проти журналістів
Журналістів запрошують на тренінги "Інструменти для журналістських розслідувань порушень законодавства під час парламентських виборів"»
Схеми юристів та «борців з рейдерами», що позбавляють людей нерухомості у центрі Києва
Самые «оригинальные» способы подкупа избирателей назвали в «Опоре»
У Гостомелі «Нові обличчя» вирізали живі дерева – люди викликали поліцію (фото, відео)
Як Ярослав Москаленко відібрав у вишгородців ДЮСШ (відео)
Предыдущий материал

Зарплата чиновників за травень: апетити менші, але не у всіх

Следующий материал

Помста чиновника від спорту Бобовика веде його до злочину

Коментарии (0)