Краще, на що спромоглася "квітуча наддержава" Путіна: Окупанти осоромилися з запуском вантажних поїздів по Керченському мосту

Краще, на що спромоглася
Колаж РБК-Україна

У анексованому Криму окупанти провели церемонію відкриття запуску вантажних поїздів по Керченському мосту. При цьому церемонія була зіпсована плачевним станом складу, який висміяли в мережі, зазначають .

Об этом сообщает База компромата

Люди написали, що схоже на те, що вагони вибрали спеціально такі "убиті", тому що їх не шкода.

  • До такої урочистої події по всьому Заліссі відбирали кращі вагони;
  • Ага, вата в соцмережах вже виє з цього приводу;
  • Вагони — це вітрина російського світу;
  • Вибирали які не шкода. Боялися, що на**бнуться.

Скріншоти з Twitter

Варто зазначити, що в росЗМІ поїзд показали з боку локомотива, а вагони потрапили у камери тільки, коли вже поїзд набрав швидкість.

За даними Кримської залізниці, зростання вантажопотоку збільшиться з 3 млн до 25-26 млн тонн на рік.

Нагадаємо, що міст через Керченську протоку був відкритий у 2018 році. У грудні 2019 року Росія запустила залізничне сполучення по ньому. Після цього США ввели додаткові санкції.

Раніше . За словами гідрогеолога і доктора наук Юрія Медовара, міст побудований на непридатному для цього місці і є критичним.

Конструкція представляє небезпеку також і для екології і здатна призвести до катастрофи в районі Керченської протоки. Експерти прогнозували, що після запуску залізничного руху міст може не витримати навантаження і впаде.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/krashche-na-shcho-spromohlasia-kvitucha-nadderzhava-putina-okupanty-osoromylysia-z-zapuskom-vantazhnykh-poizdiv-po-kerchenskomu-mostu-334286.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В Киеве подполковник СБУ угнал такси

Следующий материал

З архіву ПУ. Дайте скрепам корвалолу: На колишньому УДК "Севастополь", що мав стати флагманом ЧФ РФ, базуються американські AH-64D Apache (фото, відео)

Коментарии (0)