Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив прокурора Вінницької області

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив прокурора Вінницької області

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов офіційно представив нового прокурора Вінницької області – Олександра Бутовича.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

За його словами, рівень кримінальних правопорушень в регіоні є меншим від загальнодержавного, проте є ряд негативних тенденцій. Зокрема, достатньо високим залишається стан злочинності серед неповнолітніх. «Сподіваюсь, що область покращить результати, а люди будуть відчувати себе захищеними. Новий прокурор області зарекомендував себе як досвідчений прокурор, керівник та професіонал», — зазначив Гюндуз Мамедов.

Про це повідомляє Резонанс 1 липня з посиланням на Прокуратуру Вінницької області

У свою чергу, Олександр Бутович подякував керівництву Офісу Генерального прокурора за довіру і завірив, що дотримання основних принципів — законності, професіоналізму, компетентності, поваги до прав і свобод громадян – пріоритет його та команди.

«Будемо досягати підвищення рівня законності та правопорядку в регіоні. Передусім, за рахунок ефективної координації діяльності органів правопорядку у протидії злочинності, і, насамперед, з її організованими формами та пов’язаною з корупцією, забезпеченням належного прокурорського нагляду за діяльність правоохоронних органів та вичерпним реагуванням на кожен факт порушення Закону», — додав Олександр Бутович.

Довідково: Олександр Іванович Бутович народився 23 березня 1973 року. В органах прокуратури працює з 1998 року. З серпня 2016 року обіймав посаду заступника прокурора Чернігівської області, де відповідав за організацію роботи нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, що здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, що поширює свою діяльність на Чернігівську область.

За результатами організації роботи підпорядкованих підрозділів, зокрема, за процесуального керівництва прокуратури області розкрито та забезпечене належне розслідування розбійного нападу, вчиненого у жовтні 2015 року, та умисне вбивство інкасаторів «ПриватБанку», завершене розслідування низки корупційних кримінальних проваджень у сфері земельних відносин.

Крім того, тривала активна боротьба з економічними злочинами. Перекрито ряд схем з незаконним обігом підакцизних товарів. У сфері протидії контрабанді д суду передано обвинувальний акт щодо переміщення на територію України понад 7 кг наркотичних засобів.

До призначення в прокуратуру Вінницької області займав посаду начальника Департаменту нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації, Офісу Генерального прокурора.

За час його роботи в центральному апараті розроблено концепцію щодо вдосконалення реформи пенітенціарної системи, з початку 2020 року проведені комплексні перевірки у місцях несвободи на предмет законності використання земель та іншого нерухомого майна, що перебуває у власності пенітенціарних закладів. За їх результатами прокурори розпочали понад 60 кримінальних проваджень, з них 11 щодо вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів. Більшість правопорушень пов’язані із розкраданням, знищенням майна, чим завдано шкоду державі на загальну суму понад 70 млн₴

Крім того, Департаментом орієнтовано регіональних прокурорів на недопущення випадків жорстокого поводження із затриманими та ув’язненими особами, забезпечення гідних умов їх тримання в місцях несвободи, невідкладне реагування на факти катувань в’язнів з боку працівників правоохоронних органів, у тому числі незаконного поміщення до дисциплінарних ізоляційних приміщень.


Джерело статті: “https://resonance.ua/zastupnik-generalnogo-prokurora-gyu/”

Автор:
Предыдущий материал

Аксенов напомнил Зеленскому о «гласе с небес» и «комическом» прошлом

Следующий материал

В субботу нас ждет уникальное явление: Земля будет дальше всего от Солнца

Коментарии (0)