«Нове обличчя кордону». Для трьох пунктів пропуску на Львівщині шукають працівників

«Нове обличчя кордону». Для трьох пунктів пропуску на Львівщині шукають працівників

З 1 липня стартує набір до лав Держприкордонслужби у рамках проєкту «Нове обличчя кордону». Зокрема, нових прикордонників шукають і для трьох пунктів пропуску на Львівщині. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Об этом сообщает RuGate  • 470х200і22042020а

Набір прикордонників відбуватиметься з 1 по 26 липня. Зокрема, конкурс оголошується на посади для доукомплектування відділів прикордонної служби: Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», відділів прикордонної служби «Львів» та «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону, а також відділу прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону.

Участь у проєкті можуть взяти як діючі військовослужбовці Держприкордонслужби, так і громадяни України призивного віку з числа цивільної молоді.

З детальним переліком посад можна ознайомитися на офіційному вебсайті Держприкордонслужби. А подати заявку можна за посиланням: https://newface.dpsu.gov.ua/.

Фото: ДПС


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/06/30/nove-oblychchia-kordonu-dlia-trokh-punktiv-propusku-na-lvivshchyni-shukaiut-pratsivnykiv”

Автор:
Предыдущий материал

Пенсионерку заставили смотреть на изнасилование трех ее внучек. Она умерла от сердечного приступа

Следующий материал

30.06.20 14:13 Тому що Бог розгорнув над нами крила…

Коментарии (0)