Масове поховання дітей із монетами в роті знайшли у Польщі

Масове поховання дітей із монетами в роті знайшли у Польщі

Польські археологи досліджували масове поховання, яке датується XVI-XVII століттям, більшість останків яких належало дітям з монетами у роті, повідомляє Популярна механіка, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Слон РУЗа інформацією, кілька людських останків виявили ще в минулому році робочі під час будівництва дороги.


Тоді вчені припустили, що на цьому місці було кладовище. Через деякий час гіпотеза підтвердилася – дослідники знайшли 115 тіл.


Відзначається, що 70-80% тел належали дітям, деякі з яких були поховані з монетами у роті. Вчені відзначають, що цей звичай походить з дохристиянської традиції Обол Харона і пов’язаний з древніми греками і римлянами.


За легендами, Харону, який перевозив душі через річку, що відділяла світ живих від світу мертвих, необхідно було дати плату. Цей звичай був прийнятий і християнами по всій Європі і дотримувався навіть протягом ХХ століття.


Велика частина монет, знайдених у роті дітей, датується правлінням Сигізмунда III Вази, який був монархом Польщі між 1587 і 1632 роками. Також були виявлені монети часів правління Іоанна II Казимира Васи, який був королем Польщі і Великим Князем Литовським з 1648 до 1668 року.


“Ми знаємо з джерел, що під час візиту єпископів Кракова в 1604 році в ці місця, тут уже була велика парафіяльна церква з садом, будинком священика, школою і кладовищем”, – заявила одна з дослідників Катажина Олешок.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/masove-pohovannya-ditej-iz-monetamy-v-roti-znajshly-u-polshhi.html”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Хіти тижня. "Будет большая кровавая война. Возможно, с сотнями таких, как вчерашний, взрывов домов в день. Но не от утечки газа, а от бомб и ракет", - Муждабаєв

Следующий материал

Ищем жилье у моря: строительный вагончик, обилие ковров и номера по 6 м² без окон.

Коментарии (0)