Як безкоштовно потрапити у VIP-зал аеропорту: розкрито спосіб

Як безкоштовно потрапити у VIP-зал аеропорту: розкрито спосіб

Співробітники авіакомпаній назвали способи безкоштовно потрапити в бізнес-зал аеропорту, щоб з комфортом провести час перед перельотом.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Своїми порадами вони поділилися на форумі Quora, передає Daily Express. Один з користувачів розповів, що деякі дебетові та кредитні картки дозволяють власникам безкоштовно проходити у VIP-зали. На кожній карті записано певну кількість входів.

"Це кількість залежить від рівня карти q типу банківського рахунку", – зазначив він.

biletik.aero

biletik.aero

Інший інсайдер зазначив, що пропуск до залу залежить від "лояльності до конкретної авіакомпанії": наприклад, якщо пасажир часто літає з лондонського аеропорту Хітроу авіакомпанією British Airways і заробляє певну кількість балів, він може отримати безкоштовний доступ до залів очікування альянсу Oneworld по всьому світу.

"Це забезпечить вам й інші переваги, наприклад пріоритетну реєстрацію. Таке можливо в будь-якій компанії", – додав він.

biletik.aero

biletik.aero

Ще один співробітник аеропорту зазначив, що вхід в бізнес-зал в середньому коштує близько 20 фунтів. Він уточнив, що разовий прохід може собі дозволити кожен пасажир, адже приблизно стільки ж буде коштувати перекус у звичайному залі аеропорту.

cdo21.ru

cdo21.ru

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше експертка з харчової безпеки Жан Дібл назвала чотири продукти харчування, які не можна вживати на борту літака. У список потрапили молоко, м’ясо, рис і вода.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/travel/journal/yak-bezkoshtovno-potrapiti-u-vip-zal-aeroportu-rozkrito-sposib.htm”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Кредитные истории более миллиона россиян обнаружены в открытом доступе

Следующий материал

Глава ПФР заявил об отсутствии средств для индексации пенсии работающим

Коментарии (0)