Шмигаль пояснив, чому призначив ексрегіонала Шкарлета виконувачем обов’язків міністра освіти

Шмигаль пояснив, чому призначив ексрегіонала Шкарлета виконувачем обов’язків міністра освіти

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що новопризначений виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет має «ясне бачення ситуації» і «менеджерський досвід». Про це очільник уряду заявив у інтерв’ю BBC.Україна.

Об этом сообщает Репортер  • 470х200і22042020а

«Пана Шкарлета при зустрічі з президентом висунули ректори як одного з кандидатів. Ми мали з ним і формальну співбесіду, і розмову щодо загальної філософії та стратегії розвитку освіти та науки… В чоловіка добре і ясне бачення, має менеджерський досвід. Це були характеристики, які зібрання провідних ректорів давали йому під час зустрічі з президентом», – пояснив Шмигаль.

На питання про відмову Верховної Ради призначати Шкарлета, очільник уряду відповів: «Як такої відмови парламенту не було. Ми говоримо про те, що виконання обов’язків міністра освіти та науки – це шанс кандидата проявити себе, свою стратегію, філософію, навички та професіоналізм».

Водночас Денис Шмигаль не зміг відповісти, як довго Шкарлет може перебувати у статусі в.о. міністра.

«Парламент вже збирається йти на канікули. А міністрів призначає парламент. Думаю, традиційний тримісячний термін – це той час, за який людина може ознайомитись із ситуацією і проявити своє бачення чи професіоналізм на посаді», – зазначив прем’єр.

Водночас він запевнив, що у справі з призначенням Сергія Шкарлета «президент ніколи на мене не тиснув і не тисне з жодних питань».

Як повідомляв Львівський портал, Кабінет міністрів призначив виконувачем обов’язків міністра освіти і науки колишнього «регіонала», ректора Чернігівського національного технічного університету Сергія Шкарлета.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/06/27/shmyhal-poiasnyv-chomu-pryznachyv-eksrehionala-shkarleta-vykonuvachem-obov-iazkiv-ministra-osvity”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Экс-главе Кировоградской ОГА назначили залог в 10 млн

Следующий материал

Наводнения в Украине: Венгрия готова направить на помощь солдат батальона "Тиса"

Коментарии (0)