Росія пропонувала Ірану послуги з розшифрування чорних скриньок збитого літака МАУ. РФ зробила б усе для фальсифікацій результатів

Сьогодні в Монреалі відбулася Рада ІКАО – Міжнародної організації цивільної авіації – у справі про знищення українського Boeing компанії МАУ збройними силами Ірану.

Об этом сообщает Компромат


Представник Ірану заявив, що чорні скриньки нарешті надішлють у Францію на розшифрування.


Нарешті Іран дав ці зобов’язання на рівні ІКАО. Нагадаю: із самого початку влада Ірану знала, що це її ракети збили лайнер, але намагалася сфальсифікувати справу і зробила заяву, яка кидала тінь на несправність українського літака.


Коли українські експерти виявили докази знищення літака іранцями, Іран зробив заяву, що передасть українцям для розшифрування чорні скриньки. Але Іран знову обманув і скриньки досі в Ірані.


Ухвалено рішення надіслати скриньки у Францію. Це оптимальне рішення, у тому разі, якщо не буде нової іранської брехні і вони його виконають. Головна роль у розшифруванні тепер належить європейській країні, яка не сфальсифікує записів.


За даними джерел "Цензор.НЕТ", Росія пропонувала Ірану свої послуги з розшифрування, і ми розуміємо, що РФ зробила б усе для фальсифікацій та викривлення результатів.


Експертиза Франції буде загальновизнаною.


Думаю, завзятість Ірану і небажання надавати для незалежної експертизи чорні скриньки свідчить про те, що керівництво Ірану побоюється за підсумками розслідування визнавати очевидне: лайнер збили за наказом вищого командування КВІР, а не простого командира зенітно-ракетного комплексу. Жахливий злочин влади Ірану жодною мірою не має сходити з інформаційної порядку денного. Іран досі ніяк не відповів за цей злочин і за ганебну спробу його приховати.


Джерело: Юрий Бутусов / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/jurbutusov/-rosija-proponuvala-iranu-poslugi-z-rozshifrovki-chornih-jashchikiv-zbitogo-litaka-mau-rf-zrobila-vse-dlja-falsifikatsij-rezultativ-1506583.html”

Автор:
Предыдущий материал

Выходные в Одессе: «Ключ к Бендеру», эстетика новостных потоков, пациент Фрейда и игра в «напёрстки»

Следующий материал

Выходные в Одессе: приключения телескопа, живые скульптуры, театр во дворике, «Чтение на дом» и фортепиано в старинной гостиной

Коментарии (0)