«Вкрав — сідай»: Зеленський звільнив голову Кіровоградської ОДА, затриманого за вимагання 1,8 млн гривень хабара

Суспільне

Об этом сообщает Moscow Post

Андрій Балонь

Суспільне


Президент України Володимир Зеленський прийняв рішення про відставку Андрія Балоня з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, викритого в корупції.

Про це повідомили в Офісі президента.

За словами Зеленського, Служба безпеки України декілька днів тому проінформувала його про «неправильні речі, пов’язані з порушенням закону України», які відбуваються в оточенні голови ОДА.

«Тому коли я одержав цю інформацію, одразу сказав, що звільню голову облдержадміністрації. А правоохоронні органи мають займатися всім іншим. Немає „наші — не наші“. Вкрав — сідай», — заявив президент під час спілкування зі ЗМІ в межах робочої поїздки до Херсонської області.

Читайте також:

Співбесіду на посаду провів Зеленський. Що відомо про голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, затриманого за хабар в 1,8 млн грн

Нагадаємо, що СБУ спільно з НАБУ затримали голову Кіровоградської ОДА та посадову особу цієї ж ОДА під час отримання частини хабара, загальна сума якої становить 1,8 млн гривень.

Андрій Балонь був затриманий разом зі спільником під час передачі другого «траншу» в сумі 250 тисяч гривень.

Він був призначений головою Кіровоградської ОДА в листопаді 2019 року.

Балонь з 2003 до 2015 року працював в органах внутрішніх справ, був начальником Управління МВС в Полтавській області. З 2017 року по 2019 роки він працював заступником голови Херсонської обласної адміністрації.

Сам чиновник поки не прокоментував інцидент.

Редактор: Оксана Соломка

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/andriya-balonya-zvilnili-z-kirovogradskoji-oda-novini-ukrajini-50096572.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

"Условное" дело Серебренникова

Следующий материал

Разыгрывая рабскую карту

Коментарии (0)