Медики попереджають – депресія провокує серцеві хвороби

Медики попереджають – депресія провокує серцеві хвороби

Нове дослідження під керівництвом професора Університету Саймона Фрейзера (Simon Fraser University) Скотта Ліра надає додаткові докази зв’язку між симптомами депресії і підвищеним ризиком серцевих захворювань і ранньої смерті, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Слон РУ

Глобальне дослідження охопило 145 862 учасників середнього віку з 21 країни і виявило 20-відсоткове збільшення серцево-судинних подій і смертності у людей з чотирма або більше симптомами депресії.

Ризик був в два рази вищий в міських районах, де до 2050 року буде жити велика частина населення планети, і більш ніж в два рази серед чоловіків.
Результати є своєчасними, оскільки експерти очікують збільшення кілкості людей, що мають справу з проблемами психічного здоров’я в результаті пандемії коронавірусу COVID-19.

Депресія впливає на здоров’я серця не менше, ніж куріння

Дані свідчать про те, що симптоми депресії слід розглядати так само важливо, як і традиційні фактори ризику (куріння, високий артеріальний тиск і високий рівень холестерину) при профілактиці серцево-судинних захворювань і ранньої смерті.

Результати дослідження, опубліковані в JAMA Psychiatry, надають достовірність існуючої політики Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по інтеграції лікування і профілактики психічних розладів в первинну допомогу.

У дослідженні робиться висновок про необхідність глибокого розуміння ризиків фізичного здоров’я, пов’язаних з депресією.

Вчені припускають, що комплексний підхід до боротьби з неінфекційними захворюваннями і психічними розладами повинен стати глобальним пріоритетом.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/medyky-poperedzhayut-depresiya-provokuye-sertsevi-hvoroby.html”

Автор:
Предыдущий материал

Интервью Джохара Дудаева, 1995год. Слова о России которые раньше никто не понимал!

Следующий материал

Coronavirus: US hits record high in daily cases

Коментарии (0)