"Так, слова обрані невдало". Нардепка Третьякова прокоментувала своє висловлювання про "дітей низької якості"

Третьякова: Хто з нас не помиляється, тим більше в момент довгих публічних виступів?

Народна депутатка від "Слуги народу", голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова, заява якої про дітей "низької якості" спричинила резонанс в Україні, вважає себе об’єктом цькування. Про це вона написала у Facebook 26 червня.

Об этом сообщает Преступная Россия

Під час вебінару, організованого Київською школою економіки, Третьякова говорила про соціальну допомогу. На думку депутатки, у сім’ях, у яких народжують заради отримання матеріальної допомоги від держави, з’являються "діти дуже низької якості". Хоча заяву Третьякова зробила у травні, її почали поширювати наприкінці червня, вона спровокувала низку критичних зауважень на адресу нардепки. Федерація профспілок України закликала керівництво Верховної Ради усунти Третьякову з посади голови комітету, а омбудсменка Людмила Денісова назвала заяви депутатки дискримінаційними і неприпустимими в демократичному суспільстві.

"Дякую всім за щирі слова підтримки. Вони надзвичайно важливі для мене під час організованого булінгу. Багато хто розуміє, що відбувається насправді, чому все з’явилося тільки зараз і що я мала на увазі під час публічної зустрічі/лекції у Київській школі економіки", – написала депутатка.

Вона визнала, що дібрала неправильні слова під час виступу.

"Так, слова обрані невдало. Хто з нас не помиляється, тим більше в момент довгих публічних виступів? І досі намагаюся впоратися із прискореним серцебиттям перед подібними виступами", – розповіла депутатка.

Третьякова підкреслила, що не збирається покидати посаду голови комітету.

"Нікуди не збираюся йти під тиском ззовні. Буду робити свою справу, реалізовувати план законодавчих ініціатив (реформ), який розробляла все своє життя", – написала вона.

Депутатка ще раз висловила свою позицію, що соціальна політика в Україні потребує реформування.

"Їм, нашим дітям, ми залишаємо країну, а також борги, які їм сплачувати. Борги не тільки зовнішні. Але й борги за зобов’язаннями внутрішніми, соціальними. Бо наша країна рідко виплачувала компенсації за шкоду життю та здоров’ю в момент нанесення шкоди, а перекладала такі зобов’язання на майбутнє. Не завжди, але часто. Чи мусимо ми навантажити їх таким тягарем утриманців, щоб їм було не продихнути? Моя відповідь – ні", – зазначила Третьякова.

Вона подякувала главі держави, Офісу президента і своїй фракції за підтримку, а ворогам – за те, що роблять її сильнішою.

"Я не ідеальна. І не хочу. Просто роблю те, що можу, на тому місці, на якому знаходжуся", – резюмувала голова комітету.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2880269522071687&id=100002660029319

До обрання в Раду Третьякова очолювала громадську організацію "Інститут громадянських свобод", була експерткою в "Реанімаційному пакеті реформ".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-tak-slova-pidibrano-nevdalo-nardep-tretjakova-prokomentuvala-svoje-vislovljuvannja-pro-ditej-nizkoji-jakosti-1506424.html”

Автор:
Предыдущий материал

Футболист три дня бил девушку железным прутом и заставил слизывать краску - фото последствий

Следующий материал

Под Орлом нашли скелет мужчины с привязанным проводом

Коментарии (0)