Карпати знову заливатиме: синоптики прогнозують дощі та грози

Карпати знову заливатиме: синоптики прогнозують дощі та грози

Синоптики попередили, що 26 червня у Карпатському регіоні пройдуть грози, подекуди град та шквали, очікується підйом рівня води у річках

Об этом сообщает Руспрес

Фото: ДСНС України у Тернопільській області

"За інформацією Українського гідрометцентру 26 червня в Карпатському регіоні грози, вдень подекуди град та шквали 15-20 м/с", передає Державна з надзвичайних ситуацій

Крім того, за даними синоптиків, 26-28 червня на рiчках басейну Прип`ятi очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,1-0,7 м над рiвнями на 08 год 24 червня.

Мiсцями можливе подальше затоплення заплав, досягнення вiдмiтки початкового затоплення пасовищ, сiнокосiв бiля смт Любешiв.

  • 26 червня, внаслідок проходження паводкової хвилі, на річці Тиса очікуються підвищення рівнів води бiля міста Чоп на 1,2 -1,7м над рiвнями на 8 годину 25 червня, з виходом води на заплаву.
  • 26 червня у верхів’ї Днiстровського водосховища бiля с.Рухотин (Хотинський р-н Чернiвецької обл.) очiкується добiгання паводкової хвилi iз затопленням заплави, с/г угiдь, часткове затоплення прирiчкової iнфраструктури.
  • 26-27 червня, в результаті проходження високого дощового паводку на Дністрі і утриманні скидів із Дністровської ГЕС 2000 – 2050 м3/с, рівень води Дністра у створі поста Могилів-Подільський утримуватиметься на небезпечних відмітках початкового затоплення ділянок прилеглих до русла річки та може досягнути небезпечних позначок затоплення об’єктів у районах міст Могилів-Подільський, Ямпіль (Вінницька обл.) та окремих населених пунктів у Вінницькій області.
  • 27-29 червня, внаслідок проходження дощового паводку на р.Дністер біля с.Маяки очікується підйом рівнів води на 0,2-0,5 м, внаслідок цього можливий вихід води заплаву, затоплення траси Одеса-Рені, городів та господарських об’єктів в с.Яськи, м.Біляївка (Одеська область).
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/karpaty-znovu-zalyvatyme-synoptyky-prognozuyut-doshhi-ta-grozy/”

Автор:
Предыдущий материал

Смертельна ДТП на Закарпатті: перекинулася маршрутка з пасажирами 

Следующий материал

Прем’єрці Данії доведеться перенести власне весілля через саміт ЄС

Коментарии (0)