Зґвалтування в Кагарлику: Жертва "копів" розповіла нові подробиці

Зґвалтування в Кагарлику: Жертва
Медики відмовлялися оглядати жертву зґвалтування через страх перед поліцією.

У Кагарлику поліцейські побили та зґвалтували молоду жінку, яку викликали на допит у якості свідка. Жертва зараз знаходиться під захистом поліції, а екс-"копи" вирушили під суд. Жінка розповіла нові подробиці трагедії, передають з посиланням на .

Об этом сообщает Репортер

Жителька Кагарлика розповіла, що після трагедії не могла отримати кваліфіковану медичну допомогу, через те, що лікарі відмовилися її оглядати. Вони посилалися на те, що у жінки немає паспорта (його забрали поліцейські під час допиту і не повернули).

"Ще лікарі не хотіли дивитися в Кагарлику мене. І в Обухові не хотіли. Кажу, у мене тут живіт ріже, але вони тільки так, помацали та все. Сказали, що не хочуть мати проблеми з поліцією", — розповіла жінка.

Вона додала, що огляд після трагедії їй так і не провели. Після того, як вона заявила про зґвалтування, почалося розслідування. У жертви вилучили особисті речі, в яких вона була під час трагедії. Адвокат, який взявся захищати права жертви, запропонував їй провести експертизу телефоном.

"Він написав у Facebook. А потім мама подзвонила йому, почала з ним спілкуватися. Він каже, я до вас приїду, поговоримо. Але він був у Харкові, і сказав, що може все і на відстані все робити. Так він нічого і не робив. Говорив: "Робиться, робиться", а так нічого і не було", — додала жінка.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/zgvaltuvannia-v-kaharlyku-zhertva-kopiv-rozpovila-novi-podrobytsi-333655.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

На Урале компания молодых людей до смерти запинала мужчину из-за сигареты

Следующий материал

Болезни почек: причины и профилактика

Коментарии (0)