В Росії та окупованому Криму за гратами перебувають майже сто українських політв’язнів – Кориневич

В Росії та окупованому Криму за гратами перебувають майже сто українських політв’язнів – Кориневич
последние новости в Украине останні новини в Україні


Постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич повідомив, що 94 українських політв’язні, перебувають за гратами на території тимчасово окупованого Криму та Російської Федерації, із них близько 70 — кримські татари.

Об этом сообщает Руспрес

За даними постійного представництва України в АР Крим, наразі 94 українських політв’язнів перебувають на території Росії та окупованого Криму. Близько 70 політв’язнів — представники кримськотатарського народу. Про це заявив постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич, повідомляє пресслужба Офісу президента у четвер, 25 червня.

"Щодо незаконно затриманих громадян України, які проживали в Криму, Антон Кориневич повідомив, що, за їхніми даними, наразі 94 українські політв’язні перебувають на території тимчасово окупованого Криму та Російської Федерації, з них близько 70 – це кримські татари", — йдеться в повідомленні.

За словами Кориневича, питання звільнення незаконно утримуваних громадян України постійно порушується представниками української влади, насамперед президентом та нашими дипломатами, на міжнародному рівні.

"І, на нашу думку, справді важливо прийняти законодавче регулювання й ухвалити закон, який би стосувався гарантій соціального і правового захисту, з боку держави, політичних в’язнів, полонених та їхніх сімей", – сказав він.

Нагадаємо, з 2014 року Україна денонсувала третину договорів з Росією. Також повідомлялось, що поправка до Конституції про захист цілісності Російської Федерації зробить неконституційними будь-які законопроєкти, пов’язані з поверненням Криму Україні.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/v-rosii-ta-okupovanomu-krimu-za-gratami-perebuvayut-mayzhe-sto-ukrainskikh”

Автор:
Предыдущий материал

Кожен факт порушення прав людини в умовах збройного конфлікту на Донбасі має бути розслідуваний, — Мамедов

Следующий материал

Игорь Ишаев и остальное семейство — самая жестокая банда на Дальнем Востоке

Коментарии (0)