У МВС Білорусі звинуватили Telegram-канали в організації протестів і відразу затримали адміністратора групи Білорусь головного мозку

У МВС Білорусі звинуватили Telegram-канали в організації протестів і відразу затримали адміністратора групи Білорусь головного мозку

piliuhina via Instagram

Об этом сообщает FLB

Ігоря Лосіка затримали після обшуку

piliuhina via Instagram


У Білорусі після обшуку затримали відомого блогера і адміністратора популярного опозиційного Telegram-каналу Білорусь головного мозку Ігоря Лосіка.

За даними каналу, вдень у четвер, 25 червня, в квартиру з ордером на обшук прийшли дев’ять осіб. Причина обшуку невідома.

Правоохоронці вилучили ноутбук, комп’ютер і, можливо, телефон, а самого блогера відвезли в невідомому напрямку. Автори Telegram-каналу заявили, що у відділенні поліції в Барановичах його немає, і допускають, що Лосіка могли відвезти до Мінська.

За їхніми даними, «операція проти Ігоря готувалася» і його затримання «пов’язане з висловлюваннями Лукашенка про телеграм».

Цього ж дня міністр внутрішніх справ Білорусі Юрій Караєв, відповідаючи в парламенті на запитання депутатів, заявив, що Telegram-канали стали засобом управління і організації вуличних акцій протесту.

«Вони вже діють цілком свідомо не в цілях пікету, а розуміють прекрасно, що винайшли і демонструють нову форму масового заходу. Тільки це не колишній натовп, а довгий ланцюжок. Але суть від цього не змінилася. Вони управляються через Telegram-канали та через стрім Радіо Свобода», — цитує БЕЛТА заяву міністра.

Читайте також:
Страх і ненависть у Мінську. Що відбувається під час передвиборчої кампанії в Білорусі — розповідає місцевий журналіст

У Білорусі на тлі висування альтернативних кандидатів у президенти затримали і заарештували низку опозиційних блогерів. Найвідоміший з них Сергій Тіхановский, який збирався йти в президенти.

Президентські вибори в Білорусі заплановано на 9 серпня. Лукашенко, який править країною вже 26 років, офіційно висувається на шостий президентський термін.

Редактор: Оксана Соломка

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/u-bilorusi-zatrimali-opoziciynogo-blogera-igorya-losika-ostanni-novini-50096354.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

В московский офис «Открытой России» пришли провокаторы

Следующий материал

Киллер Слава Палач выдан России

Коментарии (0)