Ситуація у глухому куті – переселенець про перемовини в ТКГ

Ситуація у глухому куті – переселенець про перемовини в ТКГ

Вести мову про бодай якийсь прорив у переговорах у Тристоронній контактній групі наразі не випадає

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це заявив учасник засідань ТКГ Денис Казанський, "Тиждень".

Читайте також:

За переселенцевими словами, поки що ситуація у глухому куті через позицію російської сторони та її сателітів, що відмовляються обговорювати низку принципових питань, без яких виконання мінських угод неможливе.

"Наприклад, чітко визначити межі того, що слід за законом вважати окремими районами Донецької та Луганської областей. Як відомо, уже після підписання мінських угод бойовики за підтримки Росії захопили ще кілька міст і загалом 1700 квадратних кілометрів української території", — зазначив Казанський.

Читайте також:

Учасник засідань ТКГ наголосив, що "чіткі координати лінії розмежування визначено мінським меморандумом від 19 вересня 2014 року". "І жодних інших документів, на які можна було би спертися під час визначення меж ОРДіЛО, не існує", — додав Казанський.

Однак, як зауважує Казанський, російська сторона відмовляється повертати захоплену територію. І без цього прогресу в переговорах не передбачається, адже неможливо виконати навіть головний, першочерговий пункт — розвести війська та припинити вогонь.Джерело статті: “https://gazetavv.com/news/policy/1593085525-situatsiya-u-gluhomu-kuti-pereselenets-pro-peremovini.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

ВОЗ сообщила о новом росте выявленных случаев коронавируса в Европе

Следующий материал

Российскую телеведущую Екатерину Варнаву все-таки исключили из "черного списка". Объяснение СБУ

Коментарии (0)