У надрах Землі вчені виявили невідомі структури розміром з континенти

У надрах Землі вчені виявили невідомі структури розміром з континенти

Вчені повідомили про виявлення невідомих структур, існуючих глибоко під Землею. У надрах є величезні і досі невивчені структури, розміри яких цілком можна порівняти з розмірами континентів, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает РедакцияСпівробітники Університету Меріленда і Університету Джонса Хопкінса (США), а також вчені з Тель-Авівського університету (Ізраїль) знайшли дивні структури, розташовані на глибинах близько трьох тисяч кілометрів – між мантією і ядром Землі. Утворення розміром з континент розігріті до екстремальних температур і беруть активну участь в сейсмічних процесах, які протікають в надрах планети.


До виявлення незвичайних глибинних структур привів аналіз сейсмічних хвиль, проведений міжнародним колективом дослідників. Автори наукової роботи, зокрема, вивчили близько 700 сейсмограмм, які були зроблені за останні три десятка років. “Аналіз сигналів з кордону між ядром і мантією Землі дозволив нам отримати нові дані про внутрішню структуру нашої планети. В зоні ядро-мантія залягає безліч утворень, які беруть участь в сейсмічних процесах”, – відзначають вчені.


Одна з відкритих структур розташована в південній частині Тихого океану, під Маркізькими островами. Ще одна велика структура знаходиться під Гавайськими островами. Результати дослідження вказують на те, що надра Землі є набагато більш неоднорідною речовиною, ніж вважалося до цих пір.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/u-nadrah-zemli-vcheni-vyyavyly-nevidomi-struktury-rozmirom-z-kontynenty.html”

Автор:

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Суд отказался восстанавливать в должности скандально известного Семочко

Следующий материал

Їх тут нєт

Коментарии (0)