Мова ворожнечі неприпустима. Денісова засудила слова Третьякової про "неякісних дітей"

Денісова: Кожна дитина має невід’ємне право на життя

Українська омбудсменка Людмила Денісова заявила, що прояви мови ворожнечі, заклики до насильства і дискримінації неприпустимі, їх треба рішуче засуджувати. Так вона відреагувала на слова нардепки зі "Слуги народу" Галини Третьякової, що в батьків, які народжують заради допомоги, діти "низької якості".

Об этом сообщает База компромата

"У Загальній декларації прав людини проголошено, що діти мають право на особливе піклування і допомогу. Приєднуючись до основних міжнародних документів у сфері прав людини, у тому числі Конвенції про права дитини, Україна визнала, що в усіх країнах світу є діти, які живуть у тяжких умовах і потребують особливої уваги з боку держави", – ідеться в повідомленні.

Денісова зазначила, що, згідно зі статтею 27 Конвенції, держава зобов’язана вживати необхідних заходів для допомоги батькам у створенні відповідних умов для дітей та в разі необхідності надавати їм матеріальну допомогу, забезпечувати харчуванням, одягом і житлом.

"Згідно зі статтею 6 Конвенції про права дитини, Україна визнала, що кожна дитина має невід’ємне право на життя, а держава має забезпечити в максимально можливій мірі виживання і здоровий розвиток дитини. Тому рішуче засуджую будь-які заклики до таких методів, як примусова кастрація, стерилізація людини, заяви про поділ на якісних і неякісних дітей", – зазначила вона.

https://www.facebook.com/denisovaombudsman/posts/3940024152736971

Напередодні Третьякова заявила, що у громадян, які народжують заради отримання допомоги, діти "дуже низької якості".

"Коли народження дитини відбувається для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості", – сказала нардепка.

Третьякова навела приклад Великобританії, де, за її словами, колись був заступник міністра соцполітики, який вважав, що одержувачів соцдопомоги потрібно стерилізувати.

У постійній комісії Федерації профспілок України позицію Третьякової назвали антисоціальною та антигуманною і спрямували відкритий лист голові Верховної Ради, щоб відкликати Третьякову з посади голови комітету з регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-mova-vorozhnechi-nepripustimij-denisova-zasudila-slova-tretjakovoji-pro-nejakisnih-ditej-1506201.html”

Автор:
Предыдущий материал

Киллеры с лицензией

Следующий материал

Безвозвратный кредит оценили реально

Коментарии (0)