Виконувати обіцянки ніхто не буде

Виконувати обіцянки ніхто не буде
Выполнять обещания никто не будет

Віце-прем’єр Голікова в понеділок на програмі Познера повідомила, що до 2024 року можливо знизити рівень бідності вдвічі. По всій видимості, заява Голікової — просто агітаційний хід перед «всенародним голосуванням», так як воно виглядає досить дивно.

Об этом сообщает Редакция

Проблема в тому, що немає єдиного критерію бідності, а звичка приховувати реальні проблеми через погано дібраними синонімами (вибух — бавовна, повінь — підтоплення, авіакатастрофа — жорстка посадка і так далі) не дозволяє точно зрозуміти, про що йде мова. До всього іншого, критерії бідності взагалі досить розмиті, і різні методики можуть давати істотно розрізняються між собою результати.

У Росії, до речі,є досить чітке визначення середнього класу. Воно дано в розпорядженні уряду РФ від 17.11.2008 № 1662-р (ред. від 28.09.2018) «Про Концепцію довгострокового соціально-економічного розвитку Російської Федерації на період до 2020 року» В ньому чітко зазначено, що середній клас відраховується від середньодушового доходу у шість мінімальних окладів. Інших таких же чітких визначень немає. Ну, слова Путіна про 17 тисяч рублів згадувати немає сенсу, так як вони взяті зі стелі, так і змістовно виглядають форменим знущанням.

Шість мінімальних окладів — це 72 тисячі рублів на місяць на людину. Сім’я з чотирьох осіб має отримувати не менше 300 тисяч в місяць, щоб вважатися середнім класом. Тобто, при середньодушове доході в 72 тисячі чоловік точно не потрапляє в категорію бідних.

Проблема в тому, що у нас бідними називають тих, хто отримує дохід нижче прожиткового мінімуму. Хоча насправді ця категорія повинна називатися жебраками і ніяк інакше. І раз так, то логіка підводить до цілком здоровому припущенням: бідний в Росії — це той, чий дохід знаходиться в діапазоні від 12 до 72 тисяч рублів на місяць. Середньодушовий, звичайно. Тобто, сім’я з чотирьох осіб з доходом до 48 тисяч — це сім’я жебраків, від 48 тисяч до 300 тисяч — бідні. Мабуть, саме їх число, як вважає Голікова, до 2024 року вдасться зменшити вдвічі.Джерело статті: “http://povin.com.ua/298358-24-06.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Суркис назвал виновного в "ограблении" ФК "Динамо Киев": "Это дело рук Кондитера"

Следующий материал

В Украине нашли скелет ребенка, пролежавшего под землей сотни лет: фото

Коментарии (0)