NYT дізналося країни, для яких кордони ЄС залишаться закритими після 1 липня

REUTERS / Susana Vera

Об этом сообщает База компромата

Межі ЄС відкриються не для всіх

REUTERS / Susana Vera


Американське видання The New York Times повідомляє, що влада Євросоюзу погодила попередній список країн, для жителів яких буде дозволено в’їзд з 1 липня.

Хронiки коронавірусу. Останні новини Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
підписатися
Надсилаємо щоденно о 08:00

Повідомляється, що в попередній список не ввійшли Росія, Бразилія та США. Чи є в списку Україна — в статті не йдеться.

У той же час, серед країн, із яких дозволять в’їзд, є Чорногорія, Албанія, Сербія, Боснія та Герцеговина, Косово та Північна Македонія, Китай, Уругвай, Куба та В’єтнам.

Орієнтиром для складання списку було середнє число нових випадків зараження за останні 14 днів у розрахунку на 100 тисяч осіб. Для відвідування Євросоюзу з 1 липня необхідно, щоб кількість хворих була в межах 20 осіб на 100 тисяч.

У Росії цей показник становить 80, в США — 107, а в Бразилії — 190.

"Президент Трамп, а також його російські та бразильські колеги, Володимир Путін і Жаїр Болсонару, за словами критиків, слідували схожим шляхом у боротьбі з епідемією, яка залишила все три країни в однаково поганому становищі: вони з самого початку зневажливо ставилися до кризи, повільно реагували на наукові рекомендації і в результаті зіткнулися з різким зростанням числа нових випадків, у той час як іншим частинам світу, особливо Європі й Азії, поступово вдалося поставити поширення інфекції під контроль", — йдеться в статті NYT.

Читайте також:

Якщо пандемія піде на спад: Греція відкриє кордон для українських туристів з 1 липня — МЗС

Напередодні Європейська комісія порадила членам Євросоюзу відкрити кордони для іноземних мандрівників з 1 липня.

5 червня міністри внутрішніх справ держав ЄС висловилися за продовження обмежень на в’їзд на територію унії громадян з третіх країн на два тижні.

Через пандемії коронавірусу в ЄС до 15 червня діє заборона на в’їзд громадян третіх країн. Винятки застосовуються лише для так званих «необхідних» подорожей, наприклад сезонних працівників.

Пункти пропуску відкриті з української сторони, повноцінно вони зможуть заробити тільки після відкриття кордону суміжній країною.

Редактор: Сергій Купрійчук

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/koli-vidkriyut-kordoni-yes-to-prijihati-ne-zmozhut-z-ssha-braziliji-ta-rf-ostanni-novini-50095926.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Профспілка Антонова відкликає свій позов про скасування указу Кабміну - новини України

Следующий материал

"Я, Тоня". Главный враг таланта — дураки

Коментарии (0)