Профспілка Антонова відкликає свій позов про скасування указу Кабміну - новини України

Профспілкова організація держпідприємства «Антонов» планує відкликати свій позов про скасування указу Кабміну, який підпорядкував компанію держконцерну «Укроборонпром».

Об этом сообщает FLB

Про це пише прес-служба «Антонова».

«Оскільки розгляд справи по суті ще не почалося, Кодекс адміністративного судочинства дозволяє відкликати позов за заявою позивача», — йдеться в повідомленні.

В. о. президента ДП «Антонов» Олександр Лось сказав, що про позов профспілок дізнався з преси, а після переговорів сторони «домовилися, що це питання зараз не актуальне для підприємства».

«Говорити про те, кому повинен підпорядковуватись «Антонов» буде доцільно після того, як в самому Концерні розпочнеться реформа та процес трансформації інших підприємств. Тоді всі на практиці зможуть оцінити плюси і мінуси реформи і відчути її переваги», — додав він.

  • 9 червня директор «Укроборонпрому» прийняв рішення про звільнення керівника держпідприємства «Антонов» Олександра Донця за результатами службової перевірки. Тимчасово виконувати обовʼязки керівника підприємства став віцепрезидент з проєктування ДП «Антонов» Олександр Лось.
  • У той же час, в самому держпідприємстві вважають, що дії «Укроборонпрому» спрямовані на припинення діяльності «Антонова». Там готують звернення до керівництва держави.
  • 15 червня окружний адміністративний суд Києва зупинив рішення «Укроборонпрому» про звільнення Олександра Донця з посади керівника держпідприємства «Антонов».


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/45920-profspilka-antonova-vidklikaye-sviy-pozov-do-kabminu-yakim-vimagala-vivesti-kompaniyu-z-pid-ukroboronpromu”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Волкову запретили драться до 21 июля

Следующий материал

NYT дізналося країни, для яких кордони ЄС залишаться закритими після 1 липня

Коментарии (0)