Голос на виборах виставить кандидатів у мери у Києві та Львові — новини України

Партія «Голос» планує виставляти своїх кандидатів у мери в Києві та Львові, інші міста поки під питанням.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це в інтервʼю «Бабелю» розповіла лідерка «Голосу» Кіра Рудик.

«Точно Київ і Львів. Решта поки неточно», — сказала вона, додавши, що кандидатура шоумена Сергія Притули як претендента на посаду мера столиці буде вирішуватися на зʼїзді партії. Раніше в одному з інтервʼю вона сказала, що кандидатом може бути й жінка.

«Хто саме піде на вибори [мера Києва] — вирішує зʼїзд. З цієї ж причини «Слуга народу» не може назвати свого кандидата. Наш зʼїзд буде в середині або в кінці серпня, тоді й вирішимо», — сказала вона.

Кандидата у Львові також обере зʼїзд.

Щодо всіх місцевих виборів, то «Голос» піде туди, де «є шанси перемогти». «Природно, це Західна Україна — Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне», — заявила Рудик.

Читайте також:
  • «Коли випускник стенфордів і гарвардів не отримав результату, він каже «йоптіль» та йде на барикади». Лідер «Голосу» Кіра Рудик — про зміни в партії після відходу Вакарчука
  • У Києві рейтинг довіри місцевих політиків та громадських діячів очолюють шоумен Сергій Притула, мер Віталій Кличко і журналіст Дмитро Гордон. Про це свідчать результати опитування «Рейтингу».


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/45917-vid-golosu-za-krisla-meriv-budut-borotisya-u-kiyevi-ta-lvovi-kandidatura-prituli-pid-pitannyam”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Матч "Мутантов": под Киевом прошли соревнования по прикладной стрельбе

Следующий материал

Что тут за кнопки на руле? Как Райкконен возвращался в Формулу 1

Коментарии (0)