Людей немає, магазини не працюють: Окупанти "вбили" знаменитий курорт в Криму (відео)

Людей немає, магазини не працюють: Окупанти
На пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо.

У мережі показали кадри з анексованого Росією Криму, де, незважаючи на кінець червня, так і не розпочався курортний сезон. Про це повідомляють з посиланням на ролик, опублікований на каналі "Дивовижний Крим".

Об этом сообщает Устав

Практично порожні пляжі навіть в селищі Поповка, в якому з 2001 по 2013 роки проводився популярний фестиваль електронної музики "Республіка Каzантип". "Перше, з чим я зіткнувся, прибувши в Поповку, це те, що тут дуже важко і проблематично знайти магазин. Довелося їхати в іншу сторону від колишнього Казантипу, щоб знайти хоч якийсь робочий магазин. Чомусь магазини тут не працюють ще", — здивувався реаліям колись популярного курорту блогер.

А на пляжі, куди до 2013 року приїжджали тисячі людей, взагалі порожньо, лише десь поодиноко можна побачити туриста.

У парку розваг теж нікого, там немає ні аніматорів, ні музики, а гойдалки зовсім порожні.

"Туди заходити не можна, сюди заходити не можна. Ну, може воно і правильно, тому, що воно все розвалюється, розбирається потихеньку", — підсумував автор.

У коментарях під роликом люди теж зазначили занепад популярного до анексії курорту. "Який тупняк, взяти і скрутити шию качці, що несе золоті яйця", — написав дехто.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/liudei-nemaie-mahazyny-ne-pratsiuiut-okupanty-vbyly-znamenytyi-kurort-v-krymu-video-333252.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Кремль попросил не переоценивать значение мемуаров Болтона

Следующий материал

Банкиры пошли под суд

Коментарии (0)