Від коронавірусу в Україні вже померли 43 медики

З початку епідемії коронавірусної хвороби Covid-19 в Україні від спричинених нею ускладнень померли 43 медичні працівники, повідомив президент України Володимир Зеленський.

Об этом сообщает FIB

«Сьогодні з болем у серці ми не можемо не згадати 43 медичних працівників, які загинули, протидіючи Covid-19. Наразі кожен лікар фактично теж перебуває на передовій, воюючи за наше здоров’я та життя. Українські медики прирівняні до українських військових, які захищають країну на сході. І родини загиблих лікарів у недалекому майбутньому мають отримати відповідні компенсації», – заявив президент у неділю, 21 червня, – на День медика.

До слова, цього ж дня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що за час епідемії в Україні коронавірус виявили майже у шістьох тисяч медичних працівників, що становить 17% від усіх зафіксованих випадків захворювання.

У цьому зверненні Зеленський також повторив обіцянку міністра охорони здоров’я про підвищення зарплат лікарям з 1 вересня на 25, 50 і 70%, залежно від категорії.Джерело статті: “https://zaxid.net/vid_koronavirusu_v_ukrayini_vzhe_pomerli_43_mediki_n1503947”

Автор:
Предыдущий материал

У війську України виявили 8 нових носіїв коронавірусу

Следующий материал

 Спасатели укрепляют конструкции столичной многоэтажки, где утром прогремел взрыв, чтобы избежать обвалов, - пресс-офицер ГСЧС Хорунжий

Коментарии (0)