Tesla самостійно розігналася і вибухнула з водієм всередині

Tesla самостійно розігналася і вибухнула з водієм всередині
Tesla самостійно розігналася і вибухнула з водієм всередині — Tesla самостійно розігналася і вибухнула з водієм всередині
Tesla самостійно розігналася і вибухнула з водієм всередині


За попередньою версією розслідування, яке проводить китайський уряд, аварія пов’язана з несправністю у системі автопілота

Об этом сообщает Москов пост


Видання Sina News Media опублікувало новий матеріал, в якому повідомляється про аварію за участю фірмового електрокара Tesla. Згідно даних джерела, машина самостійно розігналася і вибухнула з власником всередині.


Про це повідомляє видання Gizmochina.


Компанія Tesla Model 3 отримала нагороду Best Pick + Award від Інституту страхування безпеки на дорогах в 2019 році після досягнення «хороших» показників у всіх шести аварійних тестах IIHS.


Однак у звіті, вперше здійсненому Sina News Media, стверджується, що аварія моделі 3 сталася в Цзянсі після того, як автомобіль раптово розігнався до 127 км / год, переставши при цьому реагувати на всі спроби водія натиснути на гальма. Внаслідок чого автомобіль спершу розбився, а потім взагалі вибухнув із водієм всередині.


Представники компанії Tesla прокоментували аварію повідомленням про те, що на даний момент триває розслідування події за погодженням з відповідним урядовим агентством у Китаї.


Дані, отримані з електрокара, що вибухнув, будуть вивчені для з’ясування причини.


За попередньою версією розслідування, яке проводить китайський уряд, аварія пов’язана з несправністю у системі автопілота.


Нагадаємо, хакери з Канади навчилися зламувати програмне забезпечення деяких електрокарів Tesla, і тепер розблоковують приховану потужність авто у півціни. Така послуга додає машині 50 кінських сил.


Читайте також:

Богдан запаркував свою Tesla посеред дороги в центрі Києва (фото)

Джерело статті: “https://glavcom.ua/techno/auto/tesla-samostiyno-rozignalasya-i-vibuhnula-z-vodijem-vseredini-688262.html”

Автор:
Предыдущий материал

Очні ставки з Алісою Вербицькою

Следующий материал

Турция готова принимать украинцев с 1 июля. Самоизоляция и тесты на коронавирус не нужны

Коментарии (0)