До кінця 2020 року українські компанії зобов’яжуть розкрити кінцевих бенефіціарів – Мін’юст

Малюська присвятив брифінг 100 дням роботи нового уряду

Українські компанії будуть зобов’язані розкрити своїх остаточних власників (бенефіціарів). Про це 18 червня повідомив міністр юстиції Денис Малюська на брифінгу, присвяченому 100 дням роботи уряду Дениса Шмигаля, трансляцію вели на YouTube-каналі Мін’юсту.

Об этом сообщает Слон

"Працюємо над тим – і це також передбачено програмою взаємодії з Міжнародним валютним фондом, – щоб, урешті-решт, зобов’язати і примусити підприємства порозкривати всіх своїх бенефіціарних власників і забезпечити прозорість корпоративних прав в Україні", – сказав Малюська.

За його словами, це передбачено програмою співпраці з МВФ і "буде виконано ближче до кінця року", разом з оновленням реєстрів.

Міністр пояснив, що "як тільки обов’язок розкриття бенефіціарних власників внесли в законодавство, чимало юросіб побігли, боячись штрафів, одразу повносили дані щодо своїх бенефіціарів у реєстр".

Малюська вважає, що змусити внести до реєстру всю інформацію про бенефіціарів допомогли б штрафи.

"Новий реєстр зробить систему ефективнішою і зручнішою", – підкреслив глава Мін’юсту.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-do-kintsja-2020-roku-ukrajinski-kompaniji-zobov-jazhut-rozkriti-kintsevih-benefitsiariv-min-just-1505133.html”

Автор:
Предыдущий материал

Нардеп Стефанишин от "Голоса" узнала о контакте с зараженным коллегой через две недели

Следующий материал

До кінця 2020 року українські компанії зобов’яжуть розкрити кінцевих бенефіціарів – Мін’юст

Коментарии (0)