Унікальний фестиваль відбувся в Шаргороді

Шаргород зі своєю багатонаціональною історико-культурну спадщиною перетворюється на ще однин потужний культурний центр на Вінниччині. І квест-екскурсія, яка об’єднала найвизначніші пам’ятки, цьому доказ. ????

Школярі та переможці нашої вікторини з Томашпільського, Чернівецького, Мурованокуриловецького, Тульчинського районів та з самого Шаргорода побували в костелі Святого Флоріана XVI ст., Свято-Миколаївському чоловічому монастирі XVIІ-XIX ст., синагозі XVІ ст., дізнались, що таке штетл, побачили замок Замойського із залишками міських мурів та сторожової вежі, а також нинішнє надбання - Центр сучасного мистецтва «Шаргород Рафінад». ⛪️????????????

І дійсно, малі міста – великі враження!

Презентація маршруту екскурсії по м. Шаргород у формі квесту «Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва» відбулася 11 жовтня. У день презентації на кожній локації маршруту відбувались міні-фестивалі, що характеризують окремий об'єкт культурної спадщини міста.
Загалом, проєкт розрахований на туристів як з України, так і з усього світу усіх вікових груп без соціальних та вікових обмежень. Адже Шаргород володіє дійсно величезною історико-культурною спадщиною і має потенціал до перетворення міста на потужний туристичний та культурний центр. Також відбулася вистава Вінницького академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського "Я б тобі небо прихилив".

Показать перевод

Нет описания фото.

Шаргород, Вінницька область. У 1588 році Шаргород отримав Магдебурське право та дозвіл проводити торги і ярмарки. Всі купці, які проїжджали повз нього, зобов'язані були на два дні виставляти для вільного продажу свої товари, а місцевим мешканцям дозволялося торгувати з татарами, турками і молдаванами, дотримуючись при цьому правил безпеки, адже велике скупчення іноземців могло становити небезпеку для самого міста. Одночасно з королівським привілеєм всі, хто селився у Шаргороді, звільнялися на двадцять років від будь-яких податків. Разом з Магдебурзьким правом місто отримано герб, на якому св. Флоріан тримав в правій руці щит, де було зображено три схрещених списа, а влівій - сосуд із водою, що заливає пожежу.

Показать перевод

На изображении может находиться: облако, небо и на улице

На изображении может находиться: облако, небо, дерево, на улице и природа

Шаргород.
"Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва" в рамках проекту "Малі міста, великі враження",
і враження справді великі. Абсолютно по-новому відкрила для себе містечко, в якому 18 років прожила. Як і кожен шаргородець, хто прийняв у фестивалі участь. Інша точка зору на знайоме і дійсно бачиш весь розкішний маштаб можливостей містечка, шарм збереженого, живість нового.
Існують люди, які можуть до дна себе віддати,
вкласти всі можливі і неможливі зусилля, щоб світ навколо себе зробити трохи краще. Люблю і горжусь вами мама, папа❤️✨

Автор: Олег
Предыдущий материал

С опозданием добрался до "Паразитов". Фильм, безусловно, мощный.

Следующий материал

Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва

Коментарии (0)