Рада ухвалила важливе рішення щодо приватизації Нафтогазу,  Енергоатому та Укрпошти

Рада ухвалила важливе рішення щодо приватизації Нафтогазу,  Енергоатому та Укрпошти
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Верховні Раді не підтримали заборону на продаж стратегічних держпідприємств. Для ухвалення необхідних законопроєктів не вистачило 226 голосів.

Об этом сообщает Компромат РУ

Верховна Рада відхилила на пленарному засіданні законопроєкти №2831-1 і №2831-2. Вони визначають низку держкомпаній і установ, які підлягають приватизації. Під час засідання в середу, 17 травня, парламентарям не вистачило голосів для ухвалення законопроєктів за основу. Законопроєктом пропонувалося заборонити приватизацію НАК Нафтогаз України, НАЕК Енергоатом, ПАТ Укрзалізниця, ДП Укрпошта, Київського заводу автоматики, харківського об’єднання Хартрон, заводу Фіолент, ТОВ Магістральні газопроводи України, НЕК Укренерго, ПрАТ Укргідроенерго. Всього у переліку законопроєкта об’єктів, які не підлягають приватизації, знаходиться 109 компаній і установ.

Раніше ASPI news повідомляло, що уряд передав рекордний 431 державний об’єкт Фонду державного майна для проведення подальшої приватизації. Раніше директор з проблемної заборгованості, газорозподільних систем та роздрібного газопостачання НАК "Нафтогаз України" у 2014-2020 роках Олег Діденко розповів про масштабний рівень корупції у компанії.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/rada-ukhvalila-vazhlive-rishennya-schodo-privatizacii-naftogazu-energoatomu-ta”

Автор:
Предыдущий материал

В Карелии парад Победы проведут 30 сентября

Следующий материал

Минфин проведет аудит расходов средств из фонда по борьбе с COVID-19

Коментарии (0)