Хіти тижня. Ці посилки більше не прийматимуть: Нова пошта змінила правила

Хіти тижня. Ці посилки більше не прийматимуть: Нова пошта змінила правила
Нова пошта урізала допустимо можливі розміри для посилок.

Нова пошта змінила правила допустимих розмірів посилок, які приймаються в поштових відділеннях. Це стосується довжини вантажів, які пересилаються кур’єром. Так, відтепер максимальна довжина вантажу може досягати 120 сантиметрів, а не 150, як було раніше. Про це інформує пресслужба поштового перевізника, передають .

Об этом сообщает Слон РУ

Тепер для того, щоб відправити вантаж, довжиною приміром 125 см, потрібно буде шукати найближче вантажне відділення. Там приймаються вантажі довжиною до 300 сантиметрів і висотою до 170-ти.

Зазначимо, що відділення Нової пошти бувають декількох типів: вантажні (до 1000 чи 1100 кг), поштові (в основному до 30 кг, але бувають відділення з обмеженнями в 15 і 5 кг), а також поштомати (пункти самообслуговування з фактичною вагою до 30 кг).

"Такий розподіл оптимізує логістику, прискорить подальше сортування відправлень і, як результат, дозволить прискорити доставку. І головне — вантажі і посилки приїдуть до адресата цілими і неушкодженими. Від цього виграють усі — і відправники і одержувачі", — пояснили такі зміни на Новій пошті.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-tsi-posylky-bilshe-ne-pryimatymut-nova-poshta-zminyla-pravyla-331744.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Главврач Александровской больницы оценила идею Зеленского заболеть коронавирусом

Следующий материал

Британские ученые доказали способность дексаметазона спасать от смерти вследствие COVID-19

Коментарии (0)