Ліки від коронавірусу - ВООЗ може внести дексаметазон у протокол лікування

Всесвітня організація охорони здоровʼя планує оновити протокол лікування хворих на коронавірус через клінічні випробування британських учених, які заявили, що знайшли ліки від коронавірусу. Про це йдеться у заяві ВООЗ.

Об этом сообщает FLB

«Це перше лікування, яке, як було показано, знижує смертність у пацієнтів з COVID-19, які потребують кисню або вентиляції легенів. Ми будемо координувати метааналіз, аби краще розуміти результати дослідження. ВООЗ планує оновити протокол лікування, де будуть відображені поради, як і де застосовувати препарат», — заявив Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Ґебреєсус.

Читайте також:
  • Три роки тому гендиректором ВООЗ обрали чиновника, зручного Китаю. Зараз його звинувачують у тому, що він допомагає Китаю замʼяти історію початку пандемії

Результати досліджень показують, що препарат дексаметазон майже на третину знижує ризик смерті у пацієнтів, які перебувають на ШВЛ, та на п’яту частину — у тих, хто потребує збагачення киснем. Хоча результати дослідження дексаметазону є попередніми, дослідники заявили, що препарат повинен негайно стати стандартним лікуванням важких пацієнтів.

Ще однією перевагою, на думку дослідників, є те, що дексаметазон — дешевий препарат. Таким чином його зможуть дозволити собі і люди у бідних країнах.

Ефективність дексаметазону помітили у важких пацієнтів з COVID-19, у хворих з більш легкими симптомами змін не було.

Читайте також:
  • В Україні затвердили протокол лікування коронавірусу. Чим мене можуть лікувати? Препаратами з недоведеною ефективністю (але інших немає)

Дексаметазон уже понад пів століття використовують як протизапальний засіб, а також в онкології.

Премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що після цих досліджень «шанси померти від COVID-19 будуть значно знижені».

  • Команда вчених і лікарів з лондонської лікарні Гая і Святого Томаса та Королівського коледжу тестують препарат ібупрофен для боротьби з коронавірусом.
  • У світі понад 100 розробок вакцин від коронавірусу. Деякі вже тестують на людях, однак практично всі фахівці переконані, що не варто чекати на вакцину раніше січня 2021 року.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/45471-vooz-gotova-zminiti-protokol-likuvannya-covid-19-pislya-zayav-britanskih-naukovciv-pro-znaydeni-liki”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Сторонники Шария пришли под ОПУ, их забросали яйцами и дымовыми шашками

Следующий материал

Кіану Рівз продає зустріч з собою у Zoom

Коментарии (0)