Кабмін України запропонує порядок страхових виплат сім’ям загиблих і постраждалих медиків, які борються з COVID-19

Необхідні постанови Кабмін розглядатиме завтра, щоб розпочати виплати вже найближчим часом

За ініціативою президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів готується презентувати порядок страхових виплат сім’ям загиблих і постраждалих медиків, які борються з епідемією COVID-19. Про це на нараді щодо запобігання поширенню коронавірусу заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує сайт глави держави.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

У повідомленні зауважують, що необхідні постанови Кабмін розглядатиме завтра, щоб розпочати виплати вже найближчим часом.

За словами Шмигаля, якщо медпрацівник загинув від коронавірусу, інфікувавшись під час виконання професійних обов’язків, – його сім’я отримає 1,576 млн₴ Якщо медик захворів і помер не під час роботи з хворими на COVID-19 – виплата його рідним становитиме 210 тис.₴ Також передбачено виплати у разі набуття інвалідності внаслідок інфікування медика коронавірусною інфекцією.

"Коронавірус продовжує приносити нові жертви, і ми маємо діяти так само швидко, тому спрощуємо бюрократію, щоб уже на ділі допомагати родинам загиблих та постраждалих", – підкреслив Зеленський.

7 травня Верховна Рада ухвалила законопроєкт "Про внесення змін до ст. 39 закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (щодо додаткових гарантій прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб, та членів їх сімей)". Документ передбачає введення страховки для медиків, які інфікувалися коронавірусом під час виконання професійних обов’язків і яким у зв’язку з цим протягом року було встановлено групу інвалідності.

Протягом останньої доби коронавірус в Україні виявили ще у 666 осіб, загальна кількість підтверджених випадків збільшилася до 32 476. Померло від COVID-19 912 осіб, одужало 14 528 хворих.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-kabmin-ukrajini-zaproponuje-porjadok-strahovih-viplat-sim-jam-zagiblih-i-postrazhdalih-medikiv-jaki-borjutsja-z-covid-19-1504640.html”

Автор:
Предыдущий материал

Верховная рада предложила ввести штраф за рассылку спама

Следующий материал

Стерненко буде під домашнім арештом у Києві - новини України

Коментарии (0)