Програма дій уряду – про що йдеться в оновленій програмі діяльності Кабміну – новини Україна

Кабінет міністрів України схвалив оновлену програму дій та вже подав її до парламенту. Замість 9 сторінок нова програма має 85.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Про це пише пресслужба Кабміну.

У ній уряд декларує продовження євроінтеграції України, зокрема щодо оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС та впровадження стандартів НАТО.

Ще одним важливим аспектом є продовження цифровізації державних послуг в Україні. Уряд прагне перевести в онлайн щонайменше 200 таких послуг, а також хоче, щоб близько 60% українців користувались ними саме за допомогою Інтернету.

Чималу увагу приділили і боротьбі із наслідками пандемії коронавірусу. Кабмін має на меті стимулювати роботу малого та середнього бізнесу, зокрема шляхом надання кредитів.

В оновленій програмі дій уряд передбачає щорічну індексацію пенсій, спрощення призначення субсидій, а також зростання кількості реабілітаційних установ.

Серед головних пріоритетів уряду є і розвиток ІТ-галузі. Кабмін прагне, аби вона формувала 10% ВВП України.

  • Раніше нардепи активно критикували програму діяльності уряду, яку було викладено на 10 сторінках. Депутати називали це «рефератом», майже усі парламентські комітети одноголосно не затверджували її та рекомендували відправити на доопрацювання.
  • 4 червня Верховна Рада України відправила на доопрацювання програму діяльності уряду Дениса Шмигаля. За це рішення проголосували 245 депутатів.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/45324-uryad-podav-do-parlamentu-onovlenu-programu-diy-pro-shcho-v-niy-ydetsya”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Лілія Ребрик розповіла, що потрібно для ідеальних стосунків

Следующий материал

Взятка в $6 млн: За юриста Burisma внесли более 40 млн залога

Коментарии (0)