Пункти пропуску до окупованого Криму відновили роботу

Пункти пропуску до окупованого Криму відновили роботу

З 14 червня на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня № 480 повністю відновлено пропуск у всіх контрольних пунктах в’їзду/виїзду на межі з ТОТУ АР Крим. Протягом 14 червня жодних черг чи затримок не виникало, повідомляє 1News з посиланням на повідомлення Державної прикордонної служби.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиЗазначається, що у перший день відновлення роботи КПВВ на окуповану територію України пропущено 54 особи, 12 особам окупанти відмовили в пропуску, мотивуючи відсутністю достатніх підстав. З окупованого Криму пропущено 108 осіб. Усі вони будуть проходити самоізоляцію.


«Наголошуємо, що Постановою Уряду № 480 внесено зміни в документи, що регламентують порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Згідно з цими змінами під час карантину прикордонники відмовляють у виїзді з тимчасово окупованої території України особам, які не надали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома»», – говориться у повідомленні.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/punkty-propusku-do-okupovanogo-krymu-vidnovyly-robotu.html”

Автор:
Предыдущий материал

Министр экономики Петрашко может поднять цены на дизельное топливо в интересах Коломойского

Следующий материал

In Pictures: Consumers back on the st...

Коментарии (0)