Це катастрофа для людей: опубліковано моторошні фото і відео потопу під Одесою

Це катастрофа для людей: опубліковано моторошні фото і відео потопу під Одесою

На минулих вихідних — 13 та 14 червня — на Одещині пройшла потужна злива, яка наробила чимало лиха в селах Ренійського району та в самому місті Рені. В результаті проливних дощів затопило вулиці і приватні домогосподарства населених пунктів.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це повідомив заступник голови Одеської обласної ради Юрій Димчогло на своїй сторінці у Facebook і опублікував фото і відео наслідків стихійного лиха.


За його словами, особливо катастрофічними наслідки стихії стали для мешканців сіл Долинське, Лиманське, Котловина і Нагірне. Там зруйновано дороги, затоплено подвір’я, а на городах селян знищено урожай.


"Це катастрофа для жителів сіл і для місцевих бюджетів, які і так виснажені економічною кризою, посухою і боротьбою з короновірусом", — написав депутат.Нагадаємо, у Дніпрі в другій половині дня в п’ятницю, 12 червня, пішов сильний дощ з грозою, за кілька хвилин вулиці міста перетворилися на річки.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-06-15/eto-katastrofa-dlya-lyudey-opublikovanyi-jutkie-foto-i-video-potopa-pod-odessoy/200272”

Автор:
Предыдущий материал

 Кабмин опубликовал новый проект программы своей деятельности. ДОКУМЕНТ

Следующий материал

Открыто новое состояние вещества

Коментарии (0)