Іспанія відкриє кордони з країнами Шенгенської зони 21 червня, з усіма іншими – 1 липня

Туристичний сезон в Іспанії відкривають з усіма запобіжними заходами

Контроль на кордонах Іспанії для в’їзду громадян Європейського союзу скасують із 21 червня. Про це у відеозверненні у Twitter 14 червня оголосив іспанський прем’єр-міністр Педро Санчес.

Об этом сообщает Russiangate

Із 1 липня відкриють кордони і для громадян третіх країн, повідомив він.

"Відновлення туристичної активності є пріоритетом для уряду", – сказав Санчес.

Уже 15 червня на Балеарських островах стартує пілотний план майбутнього туристичного сезону, який має принести багато корисної інформації владі і бізнесу, зазначив прем’єр.

Він закликав пам’ятати, що коронавірус, через який країна три місяці жила в режимі карантину, "не зник, а зачаївся", тому відновлення туристичної галузі буде йти "пліч-о-пліч зі сферою охорони здоров’я".

La recuperación de la actividad turística es clave para el Gobierno. España levantará los controles fronterizos con los Estados miembros de la UE el 21 de junio y el 1 de julio se reabrirán las fronteras con terceros países. Turismo y seguridad sanitaria irán de la mano. pic.twitter.com/pYXVyoQS6L

— Pedro Sánchez (@sanchezcastejon) June 14, 2020

21 червня в країні мають зняти надзвичайний стан, запроваджений у зв’язку зі спалахом COVID-19.

Санчес 23 травня обіцяв, що туристичний сезон в Іспанії обов’язково почнеться, він припускав, що це відбудеться в липні.

Туристичний сектор Іспанії до кризи становив приблизно 12% ВВП. Країну щорічно відвідувало майже 80 млн відпочивальників з-за кордону.

Центробанк Іспанії 8 червня опублікував прогноз, у якому йшлося, що за підсумками 2020 року через епідемію коронавірусу і пов’язану з нею зупинку промисловості ВВП країни впаде на 9%, а за несприятливим сценарієм – на 11,6%, якщо владі знову доведеться вводити карантин.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-ispanija-vidkrije-kordoni-z-krajinami-shengenskoji-zoni-21-chervnja-z-usima-inshimi-1-lipnja-1504360.html”

Автор:
Предыдущий материал

За сутки в России выявлено 8835 новых случаев заражения коронавирусом, число смертей приблизилось к 7 тысячам

Следующий материал

Нове рішення НАТО щодо України: корисно, але не нам

Коментарии (0)