Повернутий з російського полону МБАК «Нікополь» після ремонту знов став у стрій ВМСУ

Повернутий з російського полону МБАК «Нікополь» після ремонту знов став у стрій ВМСУ

Відремонтований МБАК «Нікополь» (Р176) повернувся до місця постійної дислокації та готовий до виконання бойових завдань, повідомляють з посиланням на видання "Бриз" МО України.

Об этом сообщает Руспрес

У листопаді 2019 року Росія повернула України малий броньований артилерійський катер розграбованим і катер потребував ремонтних робіт та відновлення систем.

На катері замінили зовнішню обшивку підводної частини, відремонтовано гвинто-рульові комплекси, протекторний захист, відновили донно-бортову арматуру та суднову систему. Повністю замінена електросистема та електрообладнання, бо катер повернули без них.

МБАК «Нікополь» (Р176)

«Основна робота з ремонту – електрика, бо всі щити практично розграбовані та треба було відновлювати майже з нуля все. Двигуни, дизель-генератори поновили: залили масло, поміняли фільтри. Рульова машина – ми повністю все перебирали», – розповідає старший моторист-електрик МБАК «Нікополь» Андрій Оприско

Повідомляється, що особовий склад команди за цей час змінився.

З моряків, що були в російському полоні, служити на «Нікополі» залишився командир катеру Богдан Небилиця та члени екіпажу – Андрій Оприско і Сергій Цибізов.

Анлрій Оприско розповів, що катер був по-мародерськи розграбований повністю: електрична частина, двірні світильники відкручені, кабелі вирвані.

Зокрема, викрадена була і вся навігація. Тепер на «Нікополі» будуть встановлені нові системи, вже покращені.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/povernutyi-z-rosiiskoho-polonu-mbak-nikopol-pislia-remontu-znov-stav-u-strii-vmsu-332106.html”

Автор:

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

«Динамо» разгромило «Спартак» в товарищеском матче

Следующий материал

В ДТП на Академгородке полицейского зажало между машинами

Коментарии (0)