Зеленський щиро вірить, що Порошенко є його головною проблемою

Зеленський щиро вірить, що Порошенко є його головною проблемою
Зеленський щиро вірить, що Порошенко є його головною проблемою


Бажання Офісу президента визначити «абсолютне зло» засмокче Зе і його команду в політичну яму, так само, як засмоктало Януковича

Об этом сообщает Русский слон


У мене у одного відчуття, що Зеленського щодня конкретні люди з його найближчого оточення спеціально «прокачують», що найбільший його головний біль — це Порошенко? І він в це щиро вірить. Вірить, що все, що відбувається в країні — бездіяльність влади (центральної і в областях) в силу відсутності досвіду і компетенції, крах митних і податкових надходжень (знову ж таки через тотальну некомпетентність призначених керівників), помилки на міжнародному напрямку, неможливість виконання своїх же передвиборчих обіцянок — все це... Порошенко. Сам чув від декого з Зе-команди про «хижого і підступного колишнього, який досі управляє усім». При зеленій монобільшості, при ручному і залежному від ОП Кабміні, при відданій обласній вертикалі, при ручних ГПУ, ДБР і «антипорошенківському» Авакові.


В ОП, схоже, не розуміють, що бажання зробити з колишнього президента «цапа-відбувайла» лише підніме його рейтинг у середовищі тих, хто починає рахувати, що було в їх гаманці рік тому, і що є зараз. Хто починає проводити аналіз зробленого зеленою командою за рік. Хто почав переосмислювати обіцянки і корелювати їх з виконаним. І навіть попри те, що до минулої влади були теж справедливі претензії, все пізнається в порівняннях.

Бажання Офісу президента визначити «абсолютне зло» засмокче Зе і його команду в політичну яму, так само, як засмоктало у свій час Януковича, коли йому нашіптували, що найбільша проблема його — це Юлія Тимошенко. В певний момент ця гра так захопила Віктора Федоровича, що він просто втратив відчуття реальності. І... повернув Юлії Володимирівні нове політичне життя.

Так буде і цього разу.Джерело: блог Віктора Шлінчака


Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/victorshlinchak/zelenskiy-shchiro-virit-shcho-poroshenko-je-yogo-golovnoyu-problemoyu-686092.html”

Автор:
Предыдущий материал

Служебное расследование на Запорожской АЭС: кто приказал закупать кабель втридорога

Следующий материал

Про які хвороби говорять погані брови і вії: спостереження медиків

Коментарии (0)